آموزش آباکوس پیشرفته
23 ساعت و 25 دقيقه
آباکوس اف ای اِی (به انگلیسی: ABAQUS FEA) از جمله نرم‌افزاری‌های قدرتمند مهندسی به کمک رایانه در زمینه تحلیل به روش اجزاء محدود (FEM) در بازار است.

ABAQUS آباکوس آموزش abaqus نرم افزار abaqus نرم افزار آباکوس

آباکوس اف ای اِی (به انگلیسی: ABAQUS FEA) از جمله نرم‌افزاری‌های قدرتمند مهندسی به کمک رایانه در زمینه تحلیل به روش اجزاء محدود (FEM) در بازار است.

ABAQUS آباکوس آموزش abaqus آموزش آباکوس نرم افزار abaqus نرم افزار آباکوس

آباکوس اف ای اِی (به انگلیسی: ABAQUS FEA) از جمله نرم‌افزاری‌های قدرتمند مهندسی به کمک رایانه در زمینه تحلیل به روش اجزاء محدود (FEM) در بازار است.

abacus ABAQUS آباکوس آموزش abaqus آموزش آباکوس نرم افزار abaqus

مایکروسافت آفیس یک مجموعه اداری در بر گیرندهٔ نرم‌افزارهای یکپارچه با هم، سرورها و سرویس‌ها است که برای سیستم‌عامل‌های مایکروسافت ویندوز و مک اواس ده ساخته شده‌است.

access Excel Powerpoint اکسس اکسل پاورپوینت

آموزش PowerMill
2 ساعت و 9 دقيقه
پاور میل یکی از قدرتمندترین و برجسته‌ترین نرم‌افزارهای سری CAM می‌باشد که جهت تهیهٔ مسیر حرکت ابزار در دستگاه‌های CNC کاربرد دارد. در این زمینه نرم‌افزارهای دیگری نیز وجود دارند که برجسته‌ترین آنان نرم‌افزار PowerMill محصول شرکت Delcam می‌باشد.

CNC آموزش CNC آموزش CNC با نرم افزار Powermill آموزش سی ان سی با استفاده از پاورمیل سی ان سی

از مجموعه نرم افزار های شرکت SeismoSoft یکی از قوی ترین و جدید ترین نرم افزار ها در بخش تحلیل سازه ها نرم افزار SeismoStruct می باشد. قادر به پیش بینی و در نظر گرفتن رفتار قاب های فضایی، تحت بار های استاتیکی و دینامیکی در تغییر مکان های بزرگ می باشد.

Seismostruct سایزمو استراکت نرم افزار تحلیل سازه نرم افزار سایزمو استراکت

اپنسیس (سامانه متن باز شبیه‌سازی مهندسی زلزله) یک نرم‌افزار اختصاصی شی گرا است که در مرکز مهندسی زلزله اقیانوس آرام (PEER) با حمایت مالی بنیاد ملی علوم ایجاد شده‌است.

Opensees آموزش نرم افزار مدلسازی Opensees اپنسیس نرم افزار Opensees نرم افزار اپنسیس

نرم افزار ایتبس (ETABS) قادر به طراحی و آنالیز سازه­ ها تحت بارگذاری­ های مختلف است. از زمانی که این نرم افزار به بازار معرفی شده است، اکثر مهندسان برای طراحی، آنالیز و کنترل طراحی سازه­ از این نرم افزار استفاده می ­کنند.

Etabs آموزش Etabs طراحی سازه بتنی طراحی سازه های بتن آرمه

آموزش مکانیک خاک
10 ساعت و 48 دقيقه
مکانیک خاک، یکی از دروس تخصصی و از عنوان‌های مهم در کتاب های مهندسی عمران است. مکانیک خاک یکی از گرایش‌های مهندسی عمران است که به مطالعه رفتار خاک در شرایط بارگذاری مختلف می‌پردازد.

حل تمرین مکانیک خاک حل تمرینات مکانیک خاک حل سوالات مکانیک خاک درس مکانیک خاک مکانیک خاک مکانیک خاک و پی

آموزش درس راهسازی
23 ساعت و 40 دقيقه
طراحی هندسی راه در قالب درس راه‌سازی برای دانشجویان دوره‌ی کارشناسی مهندسی عمران آموزش داده‌می‌شود. آشنایی با اصول راه‌سازی و کاربرد آن‌ها در طراحی و اجرای زیرسازی راه‌ها هدف اصلی از تدریس این درس است.

آموزش راهسازی درس راهسازی راه سازی راهسازی

راهسازی از دیرباز ، برای اهداف مختلف از قبیل توسعه صنعتی ، کشاورزی ، اقتصادی ، نظامی ، امنیتی و ... امری اجتناب برای بشر بوده است .راه بعنوان نواری برای عبور وسائل نقلیه چرخدار بایدیک سری خصوصیات فنی را با توجه به اهمیت آن ارضا کند .

آموزش پروژه راه آموزش پروژه راهسازی با Civil 3D پروژه راه پروژه راهسازی

نقشه‌برداری ساختمان به عملیاتی گفته می‌شود که برای آغاز پروژه‌های ساخت و ساز یا پیشبرد یک پروژه معماری در مورد یک منطقه انجام می‌گیرد. نقشه‌برداری یعنی موقعیت پروژه با ابزارهای نقشه‌برداری، بازرسی و مطالعه می‌شود.

آموزش پروژه نقشه برداری آموزش نقشه برداری نقشه برداری نقشه برداری با Civil 3D نقشه برداری با سیویل تری دی

مهندسی زمین‌لرزه زمینه‌ای‌ست بسیار متنوع و وسیع شامل مجموعه‌ای بزرگ از دانش‌ها و فنون گوناگون که حول اهداف حیاتی مربوط به مطالعه، طراحی، اجراء، کنترل، و نگهداری انواع سازه‌ها و پروژه‌های عمرانی در مقابل تأثیرات نیروها و ..

Earthquake آموزش مهندسی زلزله اصول مهندسی زلزله درس مهندسی زلزله مبانی مهندسی زلزله مهندسی زلزله

تأسیسات مکانیکی ساختمان شامل مجموعه ای از سازه ها و اجزایی است که ساختار سیستم های داخلی ساختمان را جهت بهبود سطح آسایش زندگی بشر ایده آل می سازد.

تاسیسات ساختمان تاسیسات مکانیکی تاسیسات مکانیکی ساختمان

استاتیک شاخه ای از علوم مهندسی است که به بحث و مطالعه درباره سامانه های فیزیکی در حال تعادل ایستا می پردازد. مقاومت مصالح شاخه ای از علم مكانیك است كه به بررسی و تعیین مقاومت و صلبیت و نیز پایداری ارتجاعی اعضای باربر می پردازد.

استاتیک و مقاومت مصالح درس استاتیک درس مقاومت مصالح مقاومت مصالح

آموزش استاتیک
9 ساعت و 31 دقيقه
استاتیک یا ایستایی‌شاخه‌ای از دانش فیزیک(مکانیک) و علوم مهندسی است که به بحث و مطالعه دربارهٔ سامانه‌های فیزیکی در حال تعادل ایستا(یا تعادل استاتیکی) می‌پردازد.

Static آموزش درس استاتیک استاتیک استاتیک رشته مکانیک درس استاتیک

فنی که انتقال و تبدیل نیرو را توسط مایعات انجام دهد " هیدرولیک " نامیده میشود. پنيوماتيك يكي از انواع انرژي هايي است كه استفاده وافر در انواع صنايع مي شود و مي توان گفت امروزه كمتركارخانجات يا مراكز صنعتي را مي توان ديد كه از پنيوماتيك استفاده نكند.

پنوماتیک درس هیدرولیک رشته مکانیک هیدرولیک هیدرولیک و پنوماتیک

مصالح ساختمانی، عبارت است از موادی که برای ساخت‌وساز استفاده می‌شوند. بسیاری از موادی که به صورت طبیعی ایجاد می‌شوند (مانند رس، ماسه، چوب، سنگ و حتی شاخ و برگ‌های کوچک)، برای ساختن یک ساختمان کاربرد دارند.

آموزش مصالح ساختمانی درس مصالح درس مصالح ساختمانی مصالح ساختمانی

نمایش 1 تا 18 از 1305 رکورد