همکاری با مدرن آموز
مدرن آموز فضایی برای بیشتر دیده شدن فعالیت های مؤسسات آموزشی ، مدرسین خصوصی ، تولیدکنندگان محتوای آموزشی و ... فراهم کرده است بنابراین اگر قصد فعالیت و همکاری با مدرن آموز را دارید ، می توانید در زمینه های زیر با ما همکای کنید.
اگر شما یک مؤسسه آموزشی دارید ، می توانید با عضویت در سامانه مدرن آموز ، برای خودتان یک پروفایل مؤسسه آموزشی بسازید. (راهنمای ایجاد پنل مؤسسه آموزشی)
پروفایل مؤسسه شما بصورت رایگان سئو شده و در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده می شود و کاربرانی که روزانه در سطح اینترنت هستند و یا در سامانه مدرن آموز فعالیت دارند از پروفایل مؤسسه شما بازدید می کنند و در صورت نیاز با شما تماس می گیرند.
آگهی محصول آموزشی شما در این صفحه نمایش داده می شود.
اگر شما بصورت خصوصی تدریس می کنید و یا قصد تدریس بصورت خصوصی را دارید ، می توانید با عضویت در سامانه مدرن آموز ، برای خودتان یک پروفایل معلم خصوصی بسازید. (راهنمای ایجاد پنل معلم خصوصی)
پروفایل شما بصورت رایگان سئو شده و در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده می شود و کاربرانی که روزانه در سطح اینترنت هستند و یا در سامانه مدرن آموز فعالیت دارند از پروفایل شما بازدید می کنند و در صورت نیاز برای شما درخواست تدریس ارسال می کنند.
پروفایل معلم خصوصی شما در این صفحه نمایش داده می شود.
شما می توانید دوره های آموزشی خودتان را بصورت رایگان ثبت آگهی کنید. (راهنمای ثبت آگهی دوره آموزشی)
همچنین می توانید دوره خودتان را در سامانه مدرن آموز ایجاد کنید و با امکانات آموزشی (آزمون ، حضور و غیاب ، دریافت شهریه و ...) که در اختیار شما قرار داده می شود آنرا برگزار کنید. (راهنمای ایجاد دوره آموزشی)
دوره آموزشی شما بصورت رایگان سئو شده و در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده می شود و کاربرانی که روزانه در سطح اینترنت هستند و یا در سامانه مدرن آموز فعالیت دارند از دوره شما بازدید می کنند و در صورت نیاز در آن ثبت نام می کنند.
آگهی دوره آموزشی شما در این صفحه نمایش داده می شود.
شما می توانید وبینار و کلاس مجازی خودتان را بصورت رایگان ثبت آگهی کنید. (راهنمای ثبت آگهی وبینار)
همچنین می توانید وبینار خودتان را در سامانه مدرن آموز ایجاد کنید و از امکانات فروش بلیت و فروش ویدئوی وبینار بعد از اتمام آن بهره مند شوید. (راهنمای ایجاد وبینار)
وبینار شما بصورت رایگان سئو شده و در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده می شود و کاربرانی که روزانه در سطح اینترنت هستند و یا در سامانه مدرن آموز فعالیت دارند از وبینار شما بازدید می کنند و در صورت نیاز در آن ثبت نام می کنند.
آگهی وبینار شما در این صفحه نمایش داده می شود.
شما می توانید ویدئوهای آموزشی خودتان را بصورت رایگان بارگذاری کنید و از فروش و دانلود آن درآمد کسب کنید. (راهنمای ثبت ویدئوی آموزشی)
همچنین شما می توانید آموزش هایی را که در یوتیوب و آپارات بارگذاری کرده اید ، در مدرن آموز بازنشر کنید. با این روش می توانید ویدئوهای خودتان را که در آپارت و یوتیوب هستند بصورت مرتب دسته بندی کنید و با هر بازدید از ویدئوی شما ، آمار بازدید آن در آپارات و یوتیوب افزایش می یابد. در واقع این همان روش توصیه شده همکاری در کانال یا همان روش Affiliate یوتیوب و آپارات برای افزایش بازدید و کسب درآمد است.
آموزش شما بصورت رایگان سئو شده و در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده می شود و کاربرانی که روزانه در سطح اینترنت هستند و یا در سامانه مدرن آموز فعالیت دارند از آموزش شما بازدید می کنند و در صورت نیاز آنرا دریافت می کنند.
ویدئوهای آموزشی شما در این صفحه قرار می گیرند.
شما می توانید محصولات آموزشی خودتان را بصورت رایگان ثبت آگهی کنید. (راهنمای ثبت محصول)
محصول آموزشی شما بصورت رایگان سئو شده و در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده می شود و کاربرانی که روزانه در سطح اینترنت هستند و یا در سامانه مدرن آموز فعالیت دارند از محصول شما بازدید می کنند و در صورت نیاز به شما تماس می گیرند.
آگهی محصول آموزشی شما در این صفحه نمایش داده می شود.
شما می توانید با دعوت دوستان خودتان به سامانه مدرن آموز ، با ما همکاری کنید.
اطلاعات بیشتر را می توانید در صفحه کسب درآمد مطالعه کنید.