راهنمای استفاده از سامانه

1. ابتدا باید در سامانه مدرن آموز ، از طریق صفحه ثبت نام ، ثبت نام کنید و حساب خود را فعال سازی کنید.

2. بعد از آن وارد صفحه زیر می شوید که در این صفحه ابتدا مشخص می کنید که چه استفاده ای از سیستم می خواهید داشته باشید. گزینه من میخواهم یک مؤسسه آموزشی باشم را انتخاب کرده و بعد دکمه ثبت را کلیک کنید.


3. بعد از این مرحله از طریق منوی بالای صفحه وارد صفحه ارتقاء پنل می شوید که باید یکی از پلن های مورد نظر را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که پلن مقدماتی تدریس خصوصی را نباید انتخاب کنید چون این پلن مخصوص مدرسانی است که می خواهند تدریس خصوصی داشته باشند.

بعد از انتخاب پلن دکمه سفارش را کلیک کنید تا وارد مراحل ثبت سفارش شوید.


4. در این مرحله ابتدا باید پست الکترونیک خود را تأیید کنید بنابراین بر روی گزینه تأیید پست الکترونیک کلیک کنید تا یک کد تأیید به پست الکترونیک شما ارسال شود. بعد از اینکه پست الکترونیک خود را تأیید کردید بر روی دکمه گام بعدی کلیک کنید تا وارد مرحله بعد شوید.


5. در این مرحله شما باید اطلاعات دقیق مؤسسه خود را وارد کنید. بعد از ورود اطلاعات با زدن دکمه گام بعدی وارد مرحله بعدی شوید. توجه داشته باشید که اطلاعات دامنه و نام فولدر برای پلن های دارای قابلیت اتصال به دامنه می باشد.


6. در این مرحله شما می توانید تنظیمات پنل خود را انجام دهید. دقت کنید با غیر فعال کردن هر گزینه امکانات پنل شما کم نمی شود ، فقط گزینه های آن در منو دیده نخواهد شد. این تنظیمات بعدا نیز در دسترس می باشند و شما هر وقت بخواهید می توانید گزینه های آنرا فعال یا غیر فعال کنید.


7. در این مرحله شما باید مدارک خواسته شده را برای ما ارسال کنید. این مدارک ممکن است ضروری یا غیر ضروری باشند اما این مدارک در تأیید مؤسسه شما مؤثر می باشند.


8. این مرحله پایانی برای ثبت سفارش شما می باشد. در این مرحله شما باید شرح فعالت آموزشی خود را وارد کنید. درصورتی که پلن انتخابی بصورت رایگان نباشد باید نوع پرداخت را نیز مشخص کنید. چنانچه بخواهید از طریق درگاه پرداخت هزینه را پرداخت کنید ، بعد از کلیک کردن بر روی دکمه ثبت سفارش ابتدا وارد درگاه پرداخت می شوید و بعد از اینکه پرداخت شما موفقیت آمیز بود ، سفارش شما ثبت خواهد شد. اما اگر کیف پول را انتخاب کنید ، در صورتی که موجودی کافی داشته باشید بعد از کلیک کردن بر روی دکمه ثبت ، سفارش شما ثبت می شود.


9. اگر با پیغام زیر روبرو شدید ، یعنی مراحل را درست انجام داده اید. بنابراین منتظر بمانید تا مدیر سفارش شما را تأیید کند.

1. ابتدا باید در سامانه مدرن آموز ، از طریق صفحه ثبت نام ، ثبت نام کنید و حساب خود را فعال سازی کنید.

2. بعد از آن وارد صفحه زیر می شوید که در این صفحه ابتدا مشخص می کنید که چه استفاده ای از سیستم می خواهید داشته باشید. گزینه من میخواهم یک مدرس باشم را انتخاب کرده و بعد دکمه ثبت را کلیک کنید.


3. بعد از این مرحله از طریق منوی بالای صفحه وارد صفحه ارتقاء پنل می شوید که باید پلن با قابلیت تدریس خصوصی را انتخاب کنید. بعد از انتخاب پلن دکمه سفارش را کلیک کنید تا وارد مراحل ثبت سفارش شوید.


4. در این مرحله ابتدا باید پست الکترونیک خود را تأیید کنید بنابراین بر روی گزینه تأیید پست الکترونیک کلیک کنید تا یک کد تأیید به پست الکترونیک شما ارسال شود. بعد از اینکه پست الکترونیک خود را تأیید کردید بر روی دکمه گام بعدی کلیک کنید تا وارد مرحله بعد شوید.


5. در این مرحله باید اطلاعات آخرین مدرک تحصیلی خود را وارد کنید. در پایان برای رفتن به مرحله بعدی ، روی دکمه گام بعدی کلیک کنید.


6. در این مرحله شما باید مدارک خواسته شده را برای ما ارسال کنید. این مدارک ممکن است ضروری یا غیر ضروری باشند اما این مدارک در تأیید تدریس شما مؤثر می باشند.


7. این مرحله پایانی برای ثبت سفارش شما می باشد. در این مرحله شما باید شرح فعالت آموزشی خود را وارد کنید. درصورتی که پلن انتخابی بصورت رایگان نباشد باید نوع پرداخت را نیز مشخص کنید. چنانچه بخواهید از طریق درگاه پرداخت هزینه را پرداخت کنید ، بعد از کلیک کردن بر روی دکمه ثبت سفارش ابتدا وارد درگاه پرداخت می شوید و بعد از اینکه پرداخت شما موفقیت آمیز بود ، سفارش شما ثبت خواهد شد. اما اگر کیف پول را انتخاب کنید ، در صورتی که موجودی کافی داشته باشید بعد از کلیک کردن بر روی دکمه ثبت ، سفارش شما ثبت می شود.


8. اگر با پیغام زیر روبرو شدید ، یعنی مراحل را درست انجام داده اید. بنابراین منتظر بمانید تا مدیر سفارش شما را تأیید کند.


9. بعد از اینکه سفارش شما تأیید شد ، با مراجعه به پنل مدرسین ، از طریق گزینه تدریس خصوصی در منوی کناری می توانید از امکانات آن استفاده کنید.

دوره آموزشی یا ترم آموزشی یعنی دوره ای که تشکیل شده از دروس مختلف و می خواهید در آن از امکانات آموزشی مثل حضور وغیاب ، برگزاری آزمون ، مدیریت شهریه ، صدور گواهینامه و ... استفاده کنید.


برای این کار لطفا موارد زیر را انجام دهید:

1. وارد صفحه پنل مؤسسات آموزشی شوید و از طریق منوی کناری روی مدیریت آموزش کلیک کنید و بعد از آن گام های زیر را انجام دهید.

  • گام 1:  اولین گام برای ایجاد دوره آموزشی اضافه کردن دروس و مدرسین آن دوره می باشد. بنابراین ابتدا از طریق منوی کناری روی دروس کلیک کنید تا وارد صفحه لیست دروس شوید. در این صفحه بر روی دکمه ایجاد درس کلیک کنید تا وارد صفحه ایجاد درس شوید. در صفحه ایجاد درس اطلاعات درس را وارد کنید و در نهایت بر روی گزینه ایجاد کلیک کنید تا درس به لیست دروس اضافه شود.

  • گام 2: در گام دوم باید مدرسین مؤسسه را اضافه کنید بنابراین در منوی کناری روی مدرسین کلیک کنید تا وارد صفحه لیست مدرسین مؤسسه شوید. در این صفحه نیز بر روی دکمه افزودن مدرس کلیک کنید تا فرم افزودن مدرس باز شود. در این فرم ابتدا مدرس را با استفاده از کد ملی یا شماره تلفن همراه بدون صفر جستجو کرده و در صورتی که کاربری با این مشخصات پیدا نشد ، تمامی اطلاعات خواسته شده را وارد کنید و در انتها بر روی گزینه افزودن کلیک کنید تا مدرس به لیست اضافه شود. 

  • گام 3: با انجام دادن 2 گام قبلی ، الان شما می توانید دوره آموزشی خود را ایجاد کنید. بنابراین در منوی کناری بر روی گزینه دوره های آموزشی کلیک کنید تا وارد صفحه لیست دوره ها شوید. در این صفحه بر روی دکمه ایجاد دوره کلیک کنید تا صفحه ایجاد دوره برای شما باز شود. برای ادامه به مرحله 5 بروید.

2در این مرحله شما باید اطلاعات دوره را وارد کنید.


3بعد از کلیک کردن بر روی دکمه ایجاد دوره در مرحله قبل ، شما وارد صفحه جزئیات دوره می شوید که در کنار اطلاعات اصلی دوره ، لیست کلاس های دوره ، لیست دانش آموزان دوره و حسابداری دوره نیز قابل مشاهده می باشد.


4. برای اینکه دانش آموزان بتوانند در دوره ثبت نام کنند و دوره در صفحه دوره های آموزشی قابل مشاهده باشد باید حتما برای دوره کلاس منتشر شده ایجاد کنید. بنابراین برای ادامه به تب کلاس ها مراجعه کنید و روی گزینه ایجاد کلاس کلیک کنید.


5. در صفحه ایجاد کلاس شما باید اطلاعات کلاس را وارد کنید و در پایان حتما برای فعال بودن این کلاس ، گزینه انتشار را فعال کنید.


6. بعد از ورود اطلاعات اصلی کلاس وارد تب مدرسین شوید و مدرسین را به لیست مدرسین کلاس اضافه کنید.


7بعد از کلیک بر روی دکمه ایجاد کلاس در مرحله قبلی وارد صفحه جزئیات کلاس می شوید که در کنار اطلاعات اصلی کلاس ، لیست مدرسین ، لیست جلسات و لیست آزمون های کلاس قابل مشاهده می باشد.


8در صورتی که دوره بصورت خصوصی می باشد بعد از انجام مراحل قبلی ، با کلیک کردن بر روی دکمه بازگشت به دوره ، به صفحه جزئیات دوره بازگردید و به تب دانش آموزان مراجعه کنید. و برای دانش آموزان مورد نظر خود ثبت نام کنید.


9بعد از طی کردن مراحل بالا ، باید منتظر بمانید تا مدیر دوره شما را تأیید کند و هر زمان که به تأیید مدیر رسید اگر وضعیت انتشار دوره را عمومی تعریف کرده باشید باید دوره خودتان را در صفحه دوره های حضوری و آنلاین مشاهده کنید در غیر اینصورت مجدد مراحل را بررسی کنید که آیا درست انجام داده اید یا خیر.

در سامانه مدرن آموز این امکان برای شما فراهم شده است که محصولات آموزشی مثل کتاب ، جزوه ، لوح فشرده و هر چیزی که بصورت فیزیکی قابل ارائه دادن می باشد را میتوانید به راحتی ثبت کنید و حتی میتوانید محصول خودتان را که در وبسایت دیگری ثبت شده است و امکان فروش را دارد ، لینک مستقیم محصول خودتان را در جزئیات محصول وارد کنید.


برای این کار لطفا موارد زیر را انجام دهید:

1. وارد صفحه پنل مؤسسات آموزشی شوید و از طریق منوی کناری روی محصولات کلیک کنید تا وارد صفحه لیست محصولات شوید و در این صفحه نیز بر روی دکمه افزودن محصول جدید کلیک کنید تا وارد صفحه ایجاد محصول شوید.


2در این مرحله اطلاعات محصول خود را وارد کنید و در نهایت بر روی دکمه ایجاد کلیک کنید.
3. اکنون محصول شما ایجاد شده اما برای نمایش در صفحه نمایشگاه محصولات باید توسط مدیر سامانه تأیید شود. بنابراین باید منتظر بمانید و هر زمان که محصول شما تأیید شود به شما از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

شما می توانید ویدئوهای آموزشی خودتان را که در مورد موضوع خاصی مثلا آموزش ریاضی پایه دوازدهم هستند را در مدرن آموز ثبت کنید و برای خودتان کسب درآمد کنید.


در مدرن آموز شما به سه روش می توانید ویدئوهای خودتان را در آموزش مربوطه قرار دهید:
1. از طریق بارگذاری فایل ویدئو

2. از طریق لینک مستقیم دانلود ویدئو که در سرور دیگری بارگذاری شده است

3. با استفاده از لینک اشتراک آپارات و یوتیوب (به این صورت که اگر شما در آپارات یا یوتیوب فیلم آموزشی خودتان را بارگذاری کرده اید ، می توانید آدرس صفحه نمایش ویدئوی خودتان را در مدرن آموز قرار دهید ، اطلاعات ویدئو و همچنین اطلاعات کانال شما از طریق ربات ها خوانده می شود و در سامانه قرار می گیرد ، همچنین با هر بار مشاهده ویدئوی مورد نظر ، بازدید آن در این صفحات مجازی بالا می رود.)


برای ثبت ویدئوی آموزشی لطفا مراحل زیر را انجام دهید:

1. وارد صفحه پنل مؤسسات آموزشی شوید و از طریق منوی کناری روی LMS و بعد روی دوره های آموزشی کلیک کنید تا وارد صفحه لیست دوره های LMS شوید و در این صفحه نیز بر روی دکمه افزودن دوره جدید کلیک کنید تا وارد صفحه ایجاد دوره LMS شوید.


2. در این مرحله مشخصات دوره آموزشی خود را وارد کنید و در انتها بر روی دکمه گام بعدی کلیک کنید تا وارد مرحله بعدی شوید.


3. اطلاعات دسته بندی ، برچسب ها ، تصویر دوره و ویدئوی دموی دوره آموزشی خود را در این مرحله وارد کنید و در انتها بر روی دکمه گام بعدی کلیک کنید تا وارد مرحله بعدی شوید.


4. توضیحات و جزئیات کامل دوره آموزشی خود را در این مرحله وارد کنید. برای رفتن به مرحله بعدی بر روی گام بعدی کلیک کنید.


5. در این مرحله باید سرفصل ها و فایل های مربوط به هر سرفصل را بارگذاری کنید. در انتها بر روی گام بعدی کلیک کنید تا وارد مرحله بعدی شوید.6. دوره های پیشنهادی و توضیحات مربوط به آنرا در این مرحله وارد کنید. برای عبور از این مرحله بر روی گزینه گام بعدی کلیک کنید.


7. در مرحله پایانی تنظیمات مربوط به آموزش خود را می توانید انجام دهید و در پایان بر روی گزینه ثبت کلیک کنید تا مراحل ثبت دوره آموزشی شما تکمیل شود.


8. اکنون دوره آموزشی شما ایجاد شده اما برای نمایش در صفحه فروشگاه LMS باید توسط مدیر سامانه تأیید شود. بنابراین باید منتظر بمانید و هر زمان که دوره آموزشی شما تأیید شود به شما از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

بعد از ثبت نام در سامانه با مراجعه به صفحه بازاریابی ، یک لینک دعوت دوستان قابل مشاهده می باشد.

بعد از ثبت نام با مراجعه به صفحه دوره های آموزشی و کلیک بر روی دکمه ثبت نام هر دوره ، وارد صفحه جزئیات آن دوره می شوید که لینک اشتراک آن دوره نیز قابل مشاهده می باشد.


وقتی وارد صفحه جزئیات دوره شدید ، مراحل زیر را انجام دهید.

بعد از ثبت نام با مراجعه به صفحه نمایشگاه محصولات و کلیک بر روی دکمه مشاهده جزئیات هر محصول ، وارد صفحه جزئیات آن محصول می شوید که لینک اشتراک آن محصول نیز قابل مشاهده می باشد.


وقتی وارد صفحه جزئیات محصول شدید ، مراحل زیر را انجام دهید.

بعد از ثبت نام با مراجعه به صفحه فروشگاه LMS و کلیک بر روی دکمه خرید هر محصول ، وارد صفحه جزئیات آن محصول می شوید که لینک اشتراک آن محصول نیز قابل مشاهده می باشد.


وقتی وارد صفحه جزئیات آموزش شدید ، مراحل زیر را انجام دهید.

چون لینک های دانلود تایم انقضاء دارند بهتر است که از نرم افزار مدیریت دانلود (Internet Download Manager) استفاده کنید. چون ممکن است براساس سرعت اینترنت شما این تایم منقضی شود و دانلود بصورت کامل انجام نشود. بنابراین اگر با این مشکل روبرو شدید می توانید طبق روش زیر عمل کرده تا دانلود از همان نقطه متوقف شده دوباره شروع شود.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید دانلود یکی از فایل های من تا 89 درصد انجام شده و دانلود متوقف شده است.


برای رفع این مشکل لطفا مراحل زیر را انجام دهید:


1- ابتدا به صفحه آموزش مربوطه مراجعه کنید و روی دکمه دانلود فایلی که دانلود آن متوقف شده است کلیک کرده و بعد از آنکه دانلود شروع شد آنرا متوقف کنید و لینک دانلود را کپی کنید.


2- به نرم افزار مدیریت دانلود (IDM) مراجعه كنيد و روی فایل دانلودی که متوقف شده است دابل کلیک کنید تا وارد صفحه ویژگی های فایل(File properties) شوید. در این پنجره لینک موجود در قسمت آدرس را حذف کنید و لینک کپی کرده جدید را در این محل بچسبانید(Paste) و روی دکمه OK کلیک کنید تا پنجره بسته شود.


3- بعد مجدد دانلود این فایل را شروع کنید.


4- چنانچه با پیغام زیر روبرو شدید حتما دکمه انصراف(Cancel) را کلیک کنید و مجدد شروع دانلود را انجام دهید.


5- چنانچه با پیغام زیر روبرو شدید ، روی گزینه Yes کلیک کنید.


6- همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، فایل با موفقیت از همان نقطه متوقف شده دوباره شروع به دانلود می شود.

در مدرن آموز این امکان فراهم شده است که شما دوره های آموزشی خودتان را که در وبسایت دیگری در حال برگزاری و ثبت نام می باشد ، بتوانید آگهی کنید و کاربران با کلیک بر روی این آگهی وارد صفحه اصلی دوره شما در وبسایت مربوطه می شوند.

دوره آموزشی شما بصورت رایگان سئو شده و در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده می شود و کاربرانی که روزانه در سطح اینترنت هستند و یا در سامانه مدرن آموز فعالیت دارند از دوره شما بازدید می کنند و در صورت نیاز در آن ثبت نام می کنند. 


سپس با مشاهده ویدئوی زیر می توانید دوره آموزشی خودتان را در سامانه مدرن آموز آگهی کنید. کاربران با کلیلک بر روی لینک آگهی ، وارد صفحه اصلی دوره شما در سایت منبع می شوند.

در مدرن آموز این امکان فراهم شده است که شما وبینار و کلاس های مجازی خودتان را که در وبسایت دیگری در حال برگزاری و ثبت نام می باشد ، بتوانید آگهی کنید و کاربران با کلیک بر روی این آگهی وارد صفحه اصلی وبینار شما در وبسایت مربوطه می شوند.

وبینار شما بصورت رایگان سئو شده و در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده می شود و کاربرانی که روزانه در سطح اینترنت هستند و یا در سامانه مدرن آموز فعالیت دارند از وبینار شما بازدید می کنند و در صورت نیاز در آن ثبت نام می کنند.


سپس با مشاهده ویدئوی زیر می توانید وبینار خودتان را در سامانه مدرن آموز آگهی کنید. کاربران با کلیلک بر روی لینک آگهی ، وارد صفحه اصلی وبینار شما در سایت منبع می شوند.

دوره آموزشی یا ترم آموزشی یعنی دوره ای که تشکیل شده از دروس مختلف و می خواهید در آن از امکانات آموزشی مثل حضور وغیاب ، برگزاری آزمون ، مدیریت شهریه ، صدور گواهینامه و ... استفاده کنید.


برای این کار لطفا موارد زیر را انجام دهید:

1. وارد صفحه پنل مدرسین شوید و از طریق منوی کناری روی تدریس خصوصی کلیک کنید و بعد از آن گام های زیر را انجام دهید.

  • گام 1:  اولین گام برای ایجاد دوره آموزشی اضافه کردن دروس می باشد. بنابراین ابتدا از طریق منوی کناری روی دروس کلیک کنید تا وارد صفحه لیست دروس شوید. در این صفحه بر روی دکمه ایجاد درس کلیک کنید تا وارد صفحه ایجاد درس شوید. در صفحه ایجاد درس اطلاعات درس را وارد کنید و در نهایت بر روی گزینه ایجاد کلیک کنید تا درس به لیست دروس اضافه شود.

  • گام 2: با انجام دادن گام قبلی ، اکنون شما می توانید دوره آموزشی خود را ایجاد کنید. بنابراین در منوی کناری بر روی گزینه دوره های آموزشی کلیک کنید تا وارد صفحه لیست دوره ها شوید. در این صفحه بر روی دکمه ایجاد دوره کلیک کنید تا صفحه ایجاد دوره برای شما باز شود.

2در این مرحله شما باید اطلاعات دوره را وارد کنید. در پنل تدریس خصوصی بعضی موارد و گزینه ها وجود ندارند.


3بعد از کلیک کردن بر روی دکمه ایجاد دوره در مرحله قبل ، شما وارد صفحه جزئیات دوره می شوید که در کنار اطلاعات اصلی دوره ، لیست کلاس های دوره ، لیست دانش آموزان دوره و حسابداری دوره نیز قابل مشاهده می باشد.


4. برای اینکه دانش آموزان بتوانند در دوره ثبت نام کنند و دوره در صفحه دوره های آموزشی قابل مشاهده باشد باید حتما برای دوره کلاس منتشر شده ایجاد کنید. بنابراین برای ادامه به تب کلاس ها مراجعه کنید و روی گزینه ایجاد کلاس کلیک کنید.


5. در صفحه ایجاد کلاس شما باید اطلاعات کلاس را وارد کنید و در پایان حتما برای فعال بودن این کلاس ، گزینه انتشار را فعال کنید.


6بعد از کلیک بر روی دکمه ایجاد کلاس در مرحله قبلی وارد صفحه جزئیات کلاس می شوید که در کنار اطلاعات اصلی کلاس ، لیست مدرسین ، لیست جلسات و لیست آزمون های کلاس قابل مشاهده می باشد.


7در صورتی که دوره بصورت خصوصی می باشد بعد از انجام مراحل قبلی ، با کلیک کردن بر روی دکمه بازگشت به دوره ، به صفحه جزئیات دوره بازگردید و به تب دانش آموزان مراجعه کنید. و برای دانش آموزان مورد نظر خود ثبت نام کنید.


8بعد از طی کردن مراحل بالا ، باید منتظر بمانید تا مدیر دوره شما را تأیید کند و هر زمان که به تأیید مدیر رسید اگر وضعیت انتشار دوره را عمومی تعریف کرده باشید باید دوره خودتان را در صفحه دوره های حضوری و آنلاین مشاهده کنید در غیر اینصورت مجدد مراحل را بررسی کنید که آیا درست انجام داده اید یا خیر.

در سامانه مدرن آموز این امکان برای شما فراهم شده است که محصولات آموزشی مثل کتاب ، جزوه ، لوح فشرده و هر چیزی که بصورت فیزیکی قابل ارائه دادن می باشد را میتوانید به راحتی ثبت کنید و حتی میتوانید محصول خودتان را که در وبسایت دیگری ثبت شده است و امکان فروش را دارد ، لینک مستقیم محصول خودتان را در جزئیات محصول وارد کنید.


برای این کار لطفا موارد زیر را انجام دهید:

1. وارد صفحه پنل مدرسین شوید و از طریق منوی کناری در تدریس خصوصی روی محصولات کلیک کنید تا وارد صفحه لیست محصولات شوید و در این صفحه نیز بر روی دکمه افزودن محصول جدید کلیک کنید تا وارد صفحه ایجاد محصول شوید.


2در این مرحله اطلاعات محصول خود را وارد کنید و در نهایت بر روی دکمه ایجاد کلیک کنید.
3. اکنون محصول شما ایجاد شده اما برای نمایش در صفحه نمایشگاه محصولات باید توسط مدیر سامانه تأیید شود. بنابراین باید منتظر بمانید و هر زمان که محصول شما تأیید شود به شما از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

شما می توانید ویدئوهای آموزشی خود را که در مورد موضوع خاصی مثلا آموزش ریاضی پایه دوازدهم هستند را در مدرن آموز ثبت کنید و برای خودتان کسب درآمد کنید.


در مدرن آموز شما به سه روش می توانید ویدئوهای خودتان را در آموزش مربوطه قرار دهید:
1. از طریق بارگذاری فایل ویدئو

2. از طریق لینک مستقیم دانلود ویدئو که در سرور دیگری بارگذاری شده است

3. با استفاده از لینک اشتراک آپارات و یوتیوب (به این صورت که اگر شما در آپارات یا یوتیوب فیلم آموزشی خودتان را بارگذاری کرده اید ، می توانید آدرس صفحه نمایش ویدئوی خودتان را در مدرن آموز قرار دهید ، اطلاعات ویدئو و همچنین اطلاعات کانال شما از طریق ربات ها خوانده می شود و در سامانه قرار می گیرد ، همچنین با هر بار مشاهده ویدئوی مورد نظر ، بازدید آن در این صفحات مجازی بالا می رود.)


برای ثبت ویدئوی آموزشی لطفا مراحل زیر را انجام دهید:

1. وارد صفحه پنل مدرسین شوید و از طریق منوی کناری در تدریس خصوصی روی LMS و بعد روی دوره های آموزشی کلیک کنید تا وارد صفحه لیست دوره های LMS شوید و در این صفحه نیز بر روی دکمه افزودن دوره جدید کلیک کنید تا وارد صفحه ایجاد دوره LMS شوید.


2. در این مرحله مشخصات دوره آموزشی خود را وارد کنید و در انتها بر روی دکمه گام بعدی کلیک کنید تا وارد مرحله بعدی شوید. دقت داشته باشید که مدرس دوره خود شما هستید.


3. اطلاعات دسته بندی ، برچسب ها ، تصویر دوره و ویدئوی دموی دوره آموزشی خود را در این مرحله وارد کنید و در انتها بر روی دکمه گام بعدی کلیک کنید تا وارد مرحله بعدی شوید.


4. توضیحات و جزئیات کامل دوره آموزشی خود را در این مرحله وارد کنید. برای رفتن به مرحله بعدی بر روی گام بعدی کلیک کنید.


5. در این مرحله باید سرفصل ها و فایل های مربوط به هر سرفصل را بارگذاری کنید. در انتها بر روی گام بعدی کلیک کنید تا وارد مرحله بعدی شوید.6. دوره های پیشنهادی و توضیحات مربوط به آنرا در این مرحله وارد کنید. برای عبور از این مرحله بر روی گزینه گام بعدی کلیک کنید.


7. در مرحله پایانی تنظیمات مربوط به آموزش خود را می توانید انجام دهید و در پایان بر روی گزینه ثبت کلیک کنید تا مراحل ثبت دوره آموزشی شما تکمیل شود.


8. اکنون دوره آموزشی شما ایجاد شده اما برای نمایش در صفحه فروشگاه LMS باید توسط مدیر سامانه تأیید شود. بنابراین باید منتظر بمانید و هر زمان که دوره آموزشی شما تأیید شود به شما از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

در مدرن آموز این امکان فراهم شده است که شما دوره های آموزشی خودتان را که در وبسایت دیگری در حال برگزاری و ثبت نام می باشد ، بتوانید آگهی کنید و کاربران با کلیک بر روی این آگهی وارد صفحه اصلی دوره شما در وبسایت مربوطه می شوند.

دوره آموزشی شما بصورت رایگان سئو شده و در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده می شود و کاربرانی که روزانه در سطح اینترنت هستند و یا در سامانه مدرن آموز فعالیت دارند از دوره شما بازدید می کنند و در صورت نیاز در آن ثبت نام می کنند. 


برای این کار لطفا موارد زیر را انجام دهید:

1. وارد صفحه پنل مدرسین شوید و از طریق منوی کناری روی تدریس خصوصی کلیک کنید و بعد از آن بر روی گزینه دوره های آموزشی کلیک کنید تا وارد صفحه لیست دوره ها شوید. در این صفحه بر روی دکمه ایجاد آگهی دوره کلیک کنید تا صفحه ایجاد آگهی دوره برای شما باز شود.


2در این مرحله شما باید اطلاعات دوره خودتان را وارد کنید.


3بعد از کلیک کردن بر روی دکمه ایجاد ، باید منتظر بمانید تا مدیر آگهی شما را تأیید کند و هر زمان که به تأیید مدیر رسید در سامانه مدرن آموز در صفحه دوره های حضوری و آنلاین منتشر می شود.

در مدرن آموز این امکان فراهم شده است که شما وبینار و کلاس های مجازی خودتان را که در وبسایت دیگری در حال برگزاری و ثبت نام می باشد ، بتوانید آگهی کنید و کاربران با کلیک بر روی این آگهی وارد صفحه اصلی وبینار شما در وبسایت مربوطه می شوند.

وبینار شما بصورت رایگان سئو شده و در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده می شود و کاربرانی که روزانه در سطح اینترنت هستند و یا در سامانه مدرن آموز فعالیت دارند از وبینار شما بازدید می کنند و در صورت نیاز در آن ثبت نام می کنند.


برای این کار لطفا موارد زیر را انجام دهید:

1. وارد صفحه پنل مدرسین شوید و از طریق منوی کناری روی تدریس خصوصی کلیک کنید و بعد از آن بر روی گزینه وبینار و کلاس مجازی کلیک کنید تا وارد صفحه لیست وبینار ها شوید. در این صفحه بر روی دکمه ایجاد آگهی وبینار کلیک کنید تا صفحه ایجاد آگهی وبینار برای شما باز شود.


2در این مرحله شما باید اطلاعات وبینار خودتان را وارد کنید.


3بعد از کلیک کردن بر روی دکمه ثبت، باید منتظر بمانید تا مدیر آگهی شما را تأیید کند و هر زمان که به تأیید مدیر رسید در سامانه مدرن آموز در صفحه وبینار ها منتشر می شود.

سوالات بیشتری دارید؟

اگر قسمت راهنما را بررسی کرده اید و هنوز پاسخ مورد نظر خود را پیدا نکردید ، در صورت تمایل برای ما تیکت ارسال نمایید. ما پیام های زیادی دریافت می کنیم ، بنابراین لطفاً ۱-۲ روز کاری را برای پاسخ دادن به سوالتان صبر کنید. ممنون از همراهی شما!