• همه دسته بندی ها
  • تحصیلی
  • برنامه نویسی و IT
  • زبان های خارجی
  • مهندسی
  • علوم پایه و پزشکی
  • علوم انسانی
  • هنر
  • مدیریت و کسب و کار
  • مالی و سرمایه گذاری
  • تربیت بدنی
اولین موتور جستجوی آموزشی در ایران
امروزه در علوم مهندسی از جمله مهندسی مکانیک، علم آمار، کاربرد زیادی پیدا کرده‌است، به طوری که هیچ طرح تحقیقاتی بدون استفاده از فنون آماری انجام نمی‌گیرد. بنابراین آموزش آمار برای رشته‌های غیر آماری یک امر ضروری است.

آمار مهندسی مکانیک آمار و احتمال آمار و احتمال مهندسی آمار و احتمال مهندسی مکانیک درس آمار و احتمال

دینامیک ماشین عبارت است از مطالعه، تجزیه و تحلیل راجع به حرکت نسبی اجزاء ماشین که در آن تغییر مکان، سرعت و شتاب مورد نظر است و همچنین بررسی نیروهای وارده به اجزاء یک ماشین و حرکات ناشی از این نیروها از مباحث این علم است.

دینامیک ماشین دینامیک ماشین رشته مکانیک دینامیک مهندسی مکانیک

این درس برای دانشجویان رشته مهندسی مکانیک ارائه می شود. هدف کلی درس آشنایی و ارائه روش های تحلیلی برای عملکرد سیستم های استفاده از انرژی خورشیدی هست.

انرژی خورشیدی درس انرژی خورشیدی درس کاربرد انرژی خورشیدی کاربرد انرژی خورشیدی

مکانیک سیالات هم با همان اصول مربوط به مکانیک جامدات آغاز می‌شود، ولی آن‌چه که سرانجام آن دو را از هم متمایز می‌سازد، این است که سیالات بر خلاف جامدات قادر به تحمل تنش برشی نیست.

آموزش مکانیک سیالات درس مکانیک سیالات مکانیک سیالات 1

آموزش درس تهویه مطبوع
38 ساعت و 26 دقيقه
سیستم های تهویه مطبوع یکی از بخش های اصلی تاسیسات مکانیکی ساختمان به شمار می آید.تهویه مطبوع علمی است که به بررسی اصول کنترل درجه حرارت،رطوبت،سرعت و تمیزی هوا در محیط به منظور رسیدن به شرایط آسایش انسان می پردازد.

آموزش تهویه مطبوع تهویه تهویه مطبوع تهویه مطبوع رشته مکانیک درس تهویه مطبوع

آموزش استاتیک
9 ساعت و 31 دقيقه
استاتیک یا ایستایی‌شاخه‌ای از دانش فیزیک(مکانیک) و علوم مهندسی است که به بحث و مطالعه دربارهٔ سامانه‌های فیزیکی در حال تعادل ایستا(یا تعادل استاتیکی) می‌پردازد.

Static آموزش درس استاتیک استاتیک استاتیک رشته مکانیک درس استاتیک

فنی که انتقال و تبدیل نیرو را توسط مایعات انجام دهد " هیدرولیک " نامیده میشود. پنيوماتيك يكي از انواع انرژي هايي است كه استفاده وافر در انواع صنايع مي شود و مي توان گفت امروزه كمتركارخانجات يا مراكز صنعتي را مي توان ديد كه از پنيوماتيك استفاده نكند.

پنوماتیک درس هیدرولیک رشته مکانیک هیدرولیک هیدرولیک و پنوماتیک

ماشین هیدرولیک به ماشین‌آلات و ابزاری گفته می‌شود که از نیروی مایعات در آن‌ها استفاده می‌شود. بیل هیدرولیکی نمونه رایجی از ماشین‌آلات هیدرولیک هستند.

ماشین آلات راهسازی و کشاورزی ماشین آلات سنگین هیدرولیک ماشن ها هیدرولیک ماشین هیدرولیک ماشین آلات سنگین هیدرولیک ماشین الات

هدف کلی درس: آشنایی دانشجویان با انواع روغن و روش های صحیح روغنکاری در تجهیزات پدافندی به منظور افزایش عمر قطعات و جلوگیری از خرابی آن ها

درس یاتاغان و روغنکاری درس یاتاقان و روغنکاری یاتاغان یاتاغان و مکانیزم روغنکاری یاتاقان

مهمترین هدف این درس، توسعه بینش و تقویت درک دانشجو در بکارگیری دانش و قوانین پایه ترمودینامیک 1 در حل مسایل کاربردی و پیچیده ترمودینامیک در سطوح مختلف مهندسی از جمله هوافضا می باشد.

آموزش ترمودینامیک ترمودینامیک ترمودینامیک 2 درس ترمودینامیک

مکانیک سیالات یکی از شاخه های وسیع در مکانیک محیط های پیوسته و از دروس مهم این رشته است. مکانیک سیالات رفتار سیالات حقیقی و سیالات ایده آل را در حالات مختلف حرکت مورد بحث قرار می دهد.

آموزش مکانیک سیالات درس سیالات درس مکانیک سیالات سیالات مکانیک سیالات

ترمودینامیک علم مطالعه گرما و انرژی است. در دل این علم، قوانینی وجود دارند که می‌توانند نحوه انتقال انرژی در اتم‌ها، گردبادها و حتی سیاه‌چاله‌ها را توصیف کنند. قانون اول ترمودینامیک توضیح می‌دهد که چرا انرژی نمی‌تواند به وجود بیاید یا از بین برود.

آموزش ترمودینامیک ترمودینامیک ترمودینامیک 1 درس ترمودینامیک

درس مبانی مهندسی برق 2، برای آشنایی سایر رشته های مهندسی به غیر از مهندسی برق، با دنیای جذاب مدارهای مغناطیسی و ماشین های الکتریکی می باشد. این درس ۳ واحدی در رشته های مختلفی، مانند: مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی در مقطع کارشناسی تدریس می شود.

مبانی برق مبانی برق 2 مبانی مهندسی برق مبانی مهندسی برق 2

مکانیک سیالات یا مکانیک شاره‌ها شاخه‌ای از فیزیک است که به بررسی سیالات (مایعات، گازها و پلاسما) و نیروهای آنها می‌پردازد. این رشته در طیف گسترده‌ای از رشته‌ها، از جمله مهندسی مکانیک، مهندسی عمران، مهندسی شیمی و ...کاربرد دارد.

آموزش مکانیک سیالات درس سیالات درس مکانیک سیالات سیالات مکانیک سیالات

یک نرم افزار صنعتی بسیار پر کاربرد است. به همین دلیل آموزش کاربردی نرم افزار فلوئنت یکی از مواردی است که متقاضیان بسیاری در میان رشته های مهندسی دارد.

آموزش فلوئنت آموزش نرم افزار Fluent فلوئنت

آموزش انسیس فلوئنت
5 ساعت و 40 دقيقه
فلوئنت یا FLUENT یک نرم افزار جامع و کاربردی است که امکان تحلیل پدیده‌های مرتبط با سیالات و جریان‌های دو بعدی و سه بعدی را فراهم کرده و انتقال حرارت در هندسه‌های پیچیده را برای تحلیل گران و پژوهشگران این حوزه ممکن ساخته است.

آموزش انسیس آموزش انسیس فلوئنت انسیس انسیس فلوئنت مهندسی مکانیک

هدف کلی درس: آشنایی دانشجویان با انواع روغن و روش های صحیح روغنکاری در تجهیزات پدافندی به منظور افزایش عمر قطعات و جلوگیری از خرابی آن ها هدف رفتاری : توانایی در نحوه صحیح و علمی و انتخاب روغن و انتخاب یاتاقان در تجهیزات صنعتی و دفاعی

درس یاتاقان و روغنکاری یاتاغان یاتاغان و مکانیزم روغنکاری یاتاقان

سیستم های ایمنی و رفاهی خوردرو بعنوان عوامل کاهنده ی ریسک های تصادفات، در به حداقل رساندن سوانح رانندگی نقش آفرین هستند. - انواع سیستم های ایمنی خودرو: سیستم های ایمنی فعال و سیستم های ایمنی غیرفعال هستند.

ایمنی و رفاه سیستم های ایمنی سیستم های ایمنی و رفاهی سیستم های رفاهی

نمایش 1 تا 18 از 38 رکورد