برنامه نویسی به زبان C
رایگان
1 ساعت و 46 دقيقه
برنامه‌نویسی C یکی از زبان‌های برنامه نویسی محبوب و قدرتمند است که تعداد زیادی برنامه‌نویس را به سمت خود جذب کرده است. زبان C را می‌توان پدر زبان برنامه‌نویسی ++C و پدربزرگ زبان #C دونست.
آموزش کاربردی برنامه نویسی سی
رایگان
4 ساعت و 37 دقيقه
مانند بسیاری از زبان‌ها، سی دارای امکاناتی برای برنامه‌نویسی ساخت یافته است و دامنهٔ متغیر واژگان را امکان‌پذیر می‌سازد. سیستم نوع استاتیک آن از انجام عملیات ناخواسته جلوگیری می‌کند. بسیاری از زبان‌های بعدی به‌طور مستقیم یا غیرمستقیم از C وام گرفته‌اند.
آموزش Visual C
رایگان
4 ساعت و 31 دقيقه
آموزش Visual C را این بار با ما تجربه کنید.
دوره فشرده آموزش زبان C
رایگان
8 ساعت و 6 دقيقه
سی یک زبان برنامه‌نویسی از نوع همه‌منظوره می‌باشد. سیاری از زبان‌های بعدی به‌طور مستقیم یا غیرمستقیم از C وام گرفته‌اند، از جمله C ++ , C # , Java , JavaScript , PHP , Python , .. . یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های زبان C، امکان استفاده از اشاره‌گرهاست.
آموزش اصول برنامه نویسی ++C/C
رایگان
28 ساعت و 23 دقيقه
زبان برنامه‌نویسی ++C یک زبان برنامه‌نویسی رایانه‌ای همه‌منظوره، شیءگرا، سطح بالا و چندرگه ، عمومی و با قابلیت‌های سطح بالا و سطح پایین می‌باشد. ++C به همراه جد خود C از پرطرفدارترین زبان‌های برنامه‌نویسی تجاری هست.
برنامه‌‌نویسی به زبان C
رایگان
11 ساعت و 5 دقيقه
زبان برنامه‌نویسی C یکی از محبوبترین زبانهای برنامه‌نویسی است که در بیشتر رشته‌ّای فنی و مهندسی به عنوان نخستین زبان برنامه‌نویسی به دانشجویان آموزش داده می‌شود.