• همه دسته بندی ها
  • تحصیلی
  • برنامه نویسی و IT
  • زبان های خارجی
  • مهندسی
  • علوم پایه و پزشکی
  • علوم انسانی
  • هنر
  • مدیریت و کسب و کار
  • مالی و سرمایه گذاری
  • تربیت بدنی
اولین موتور جستجوی آموزشی در ایران
کار این اپلیکیشن افزودن متن به تصاویر مختلف است که با وجود امکان تغییر رنگ، سایه، شفافیت و برجستگی متن و همچنین امکاناتی برای جابجایی و تغییر جهت متن دارد تا بتوانید دقیقا همان طرحی را اجرا کنید که در ذهن خودتان دارید.

آموزش متن نگار ساخت عکس نوشته در گوشی متن نگار نرم افزار متن نگار نوشتن متن روی عکس

کاین‌مستر شرکت نرم‌افزار کره‌ای است، که در سال ۲۰۰۲ تأسیس شد. کاین مستر یک اپلکیشن است که به کاربران اجازه میدهند ویدیو های رو خود را به بهترین شکل ممکن ادیت کنند. بسیاری از یوتیوبر ها و تولیدکنندگان محتوا از اپلکیشن کاین مستر استفاده میکنند.

Kine Master KineMaster آموزش kinemaster آموزش کاین مستر نرم افزار کاین مستر

نرم‌افزار داوینچی ریزالو محصول شرکت BlackMagic، و یکی از قدرتمند‌ترین نرم‌افزارهای تصحیح رنگ و ویرایش فایل‌های ویدیویی است که در بسیاری از پروژه‌های فیلم‌های هالیوودی از آن استفاده شده است.

davinci davinci resolve آموزش davinci resolve آموزش داوینچی داوینچی ریزالو نرم افزار داوینچی

اپلیکیشن kineMaster یک برنامه فوق العاده ای است که در زمینه ادیت ویدیو به صورت حرفه ای در گوشی، نیاز شما را از نرم افزار های سنگین کامپوتری فارغ می کند. یکی از بهترین نرم افزارهای ادیت فیلم روی موبایل برنامه کاین مستر است.

KineMaster آموزش kinemaster آموزش ادیت قیلم آوزش کاین مستر ادیت فیلم ادیت فیلم با کاین مستر کاین مستر

سونی وگاس یک نرم افزار حرفه ای برای تدوین، ادیت ویدیو کلیپ و فیلم است که در جهان ازش خیلی استفاده می شود. برای اینکه بتوانید تولید محتوا خوبی باشته باشید باید از یک نرم افزار حرفه ای مثل سونی وگاس استفاده کنید.

ادیت فیلم ادیت ویدئو سونی وگاس

آموزش PremiereCS4
4 ساعت و 57 دقيقه
پریمایر یکی از کاربردی ترین نرم افزارهایی می باشد که باید هر فردی آن را بداند. اکثر برنامه های تلویزیونی از این برنامه برای تدوین استفاده می کنند.

آموزش پریمیر مدرن آموز

آموزش ePageCreator
3 ساعت و 39 دقيقه
در این فیلم آموزشی نحوه کار با برنامه ePageCreator را به شما آموزش می دهم که برای ساخت کتاب اندرویدی و صفحات اینترنتی کاربرد دارد.

آموزش ePageCreator وب سایت و مجله آنلاین بدون کد نویسی

ویرایش و میکس ویدئو یکی از لذت بخش ترین کارهاست که به ثبت خاطرات ما به بهترین شکل و زیباترین حالت کمک می کند. با یادگیری نرم افزار Ulead که یکی از ساده ترین نرم افزارهای ویرایش تصاویر ویدئویی است.

آموزش نرم افزار Core Video Studio

در این دوره آموزشی نحوه استفاده نرم افزار تبدیل فرمت WonderFox Convertor و قراردادن واترمارک و کاهش حجم ویدیو را آموزش خواهید دید.

WonderFox DVD Video Converter آموزش WonderFox DVD Video Converter

استفاده از پرده سبز یا Green Screen که به آن کروماکی نیز می گویند، تبدیل به یکی از مهمترین و ضروری ترین ابزارها در تهیه فیلم های سینمایی و آموزشی شده است که می توان با کمک آن تصاویری خارق العاده را به یک ویدئو یا فیلم اضافه کرد.

Green Screen آموزش کار با پرده سبز آموزش کار با پرده سبز - Green Screen

آموزش SpeedTree Cinema
1 ساعت و 44 دقيقه
SpeedTree نرم افزاری است که برای مدلینگ انواع گیاهان و درختان و انواع پوشش های گیاهی مورد استفاده قرار میگیرد.

SpeedTree Cinema آموزش SpeedTree Cinema

در این دوره آموزش ساخ پادکست حرفه ای به شما در طول کمتر از 2 ساعت آموزش میدهیم که چگونه در کوتاه ترین زمان ممکن پادکست حرفه ای بسازید !

آموزش ساخت پادکست پادکست حرفه ای ساخت پادکست