نرم افزار Bandicam یکی از بهترین نرم افزار های ضبط فیلم از محیط صفحه نمایش کامپیوتر بوده که قابلیت های بسیار زیاد و کاربردی را در اختیار کاربران قرار می دهد. شما با استفاده از این نرم افزار قادر هستید از صفحه نمایش دسکتاپ خودتان فیلم برداری کنید.
این نرم افزار ساخت شرکت Adobe می باشد. در این برنامه با استفاده از ابزار و قالب های مختلف می توانید انواع کاراکترهای سه بعدی را طراحی کنید.
موکاپ ها فایل های هوشمند فتوشاپ هستند که به منظور نمایش یک مدل از یک طرح یا محصول، ساخته میشوند و بیشتر کاربرد آن برای نمایش یا معرفی مفهومی طرح ما، بر روی یک محصول یا یک سطح مشخص میباشد.
آموزش نرم افزار Flip PDF Corporate
رایگان
1 ساعت و 11 دقيقه
با کمک نرم افزار فوق العاده Flip PDF Prol شما قادر خواهید بود تا از فایل های پی دی اف خود کتاب های پویای قابل ورق زدن بسازید! این نرم افزار ویژگی های انعطاف پذیر و قدرتمندی را برای کاربران فراهم نموده است.
آموزش Nero 2017
رایگان
1 ساعت و 33 دقيقه
برنامه Nero یکی از بهترین نرم افزارها برای کپی گرفتن از فایلها می باشد. همانطور که می دانید نرم افزار Nero با دو عنوان به نام های Nero Express و Nero Smart قابل دسترس است. اما همواره نرم افزار Nero Express بدلیل سادگی محیط کار بیشتر توصیه می شود.
آموزش Adobe Bridge
رایگان
1 ساعت و 12 دقيقه
امروزه مدیریت دارایی های دیجیتال برای هنرمندان یک موضوع بسیار مهم محسوب می شود. گرافیست ها، عکاسان، تدوینگران و تمامی افرادی که به نحوی با فایل های چند رسانه ای مواجه هستند تمایل به مدیریت مناسب، سریع و دقیق دارایی های دیجیتال خود دارند.
آموزش نرم افزار فلاتر
رایگان
9 ساعت و 22 دقيقه
آموزش نرم افزار فلاتر، دوره آموزشی از نصب تا یادگیری
آموزش کامل Microsoft Office Excel 2016
رایگان
9 ساعت و 13 دقيقه
آموزش نرم افزار بسیار کاربردی مایکروسافت اکسل 2016، بصورت کامل
آموزش کامل نرم افزار ادوبی افترافکتس در طی 4 جلسه، در کمترین زمان و کاملا کاربردی، برای افراد مبتدی
آموزش نرم افزار آماری SPSS
رایگان
6 ساعت و 58 دقيقه
SPSS از جملهٔ نرم‌افزارهایی است که برای تحلیل‌های آماری در علوم اجتماعی، به صورت بسیار گسترده‌ای استفاده می‌شود. که توسط پژوهشگران بازار و داد و ستد، پژوهشگران سلامتی، شرکت‌های نقشه‌برداری، دولتی، پژوهشگران آموزشی، سازمان‌های بازاریابی و... به کار می‌رود.
آموزش Adobe After Effects
رایگان
56 ساعت و 2 دقيقه
آموزش IDM
رایگان
2 ساعت و 19 دقيقه
آموزش ICDL
رایگان
9 ساعت و 13 دقيقه
آموزش مبانی کامپیوتر : ورد، پاورپوینت، اکسل، اکسس و..
ساده ترین آموزش ویندوز 10
رایگان
7 ساعت و 24 دقيقه
به آموزش Windows 10 خوش آمدید. ما در این آموزش سعی می کنیم تا شما را با یکی از بهترین و قدرتمندترین محصولات نرم افزاری در سطح جهان یعنی ویندوز 10 آشنا کنیم.
به آموزش Adobe Audition خوش آمدید. ما در این آموزش سعی می کنیم تا به شما نحوه استفاده از امکانات این نرم افزار قدرتمند را آموزش دهیم.
به آموزش Adobe InDesign خوش آمدید. ما در این آموزش سعی می کنیم تا به شما نحوه استفاده از امکانات این نرم افزار قدرتمند را آموزش دهیم.
نمایش 1 تا 18 از 69 رکورد