همونطور که خودتون در جریانید، به لطف خدا تو سه سال گذشته در زمینه سه تار، تونستیم بدون سر و صدا خدمات خوبی رو به شما عزیزان ارائه کنیم. اول با مراحل مقدماتی سه تار شروع کردیم و تا الان که جلد اول کتاب استاد ذوالفنون رو هم تموم کردیم.
اگه بخایم تعریف تخصصی داشته باشیم، «آشنایی با تئوری موسیقی به معنای شناخت اصطلاحات، قوائد، علامت ها، صداها، کشش ها، نت ها، ریتم ها و هر آنچه که در موسیقی امروزه وجود دارد، می باشد». اما قراره در اینجا کلا با زبون ساده حرف بزنیم.
اگر از کسانی که الفت و انس دیرینه با سه تار دارند، پرسیده شود بزرگترین ویژگی این ساز چیست؛ مطمئن باشید که خواهند گفت سه تار رفیق تنهایی و مونس خلوت گزینی ماست.
در این قسمت تصمیم داریم « بسته آموزشی دشتی » یعنی بخش سوم از کتاب آموزش سه تار تالیف استاد جلال ذوالفنون – جلد اول را به شما معرفی کنیم .
در این مجموعه آموزشی که شامل 19 درس میباشد، بخش « شور» از کتاب آموزش سه تار استاد جلال ذولفنون « جلد اول » را به طور کامل یاد خواهید گرفت.
سوالی که ذهن خیلی از هنرجویاني که تصمیم به این نوع یادگیری کرده‌اند درگیر کرده، این است که: آیا به روش مجازی و بدون حضور استاد می‌شود سه تار یاد گرفت؟ من با قاطعیت می‌گویم «بله». ولی به چند شرط: اول اینکه تصمیم محکمی داشته باشید که آموزش ببینید.