ری‌اکت که در انگلیسی به صورت React.js یا React JS بیان می شود، یک کتابخانه یا فریمورک مربوط به زبان جاوااسکریپت می باشد که به صورت متن باز در اختیار طراحان قرار می گیرد.

react react formik react hooks react native تست نویسی در react ساخت سایت بازی با react ساخت موزیک پلیر با react

در این دوره می خواهیم که 0 تا 100 یک پروژه را با لاراول پیاده سازی کنیم و یک وب سایت شرکتی با لاراول پیاده سازی کنیم و تقریبا هر وب سایتی که ما نیاز داریم با این دوره ما می توانیم طراحی کنیم و به سادگی تمام .

آموزش لاراول 8 آموزش لاراول بصورت پروژه محور لاراول لاراول 8

در حال حاضر بسیاری از شرکت های نرم افزاری برای طراحی رابط کاربری نیاز به طراح وب دارند. چرا که همه کسب و کارهای اینترنتی برای معرفی کالا و خدمات خود نیازمند یک وب سایت هستند و مسلما هر وب سایت دارای یک رابط کاربری است.

CSS و HTML HTML و CSS و JavaScript اچ تی ام ال و سی اس اس اچ تی ام ال و سی اس اس و جاوااسکریپت پروژه css و html و javascript

طراحی سایت یا وب دیزاین Web-Design به مراحل طراحی و ساخت یک پایگاه اینترنتی جهت اطلاع‌رسانی، معرفی شرکت و ارائه محصولات آن گفته می‌شود. طراحی وب‌ سایت یک پروسه است که از لایه‌سازی صفحات وب، تولید محتوا، طراحی گرافیکی و رعایت اصول سئو تشکیل شده است.

Learning Web Design Web Design آموزش طراحی وب سایت طراحی سایت طراحی وب سایت نحوه طراحی سایت

آموزش کامل لاراول 7
27 ساعت و 7 دقيقه
تیلور اوتول (Taylor Otwell) برای این لاراول را ساخت تا تلاش کند یک راه حل پیشرفته تر از فریم ورک کدایگنایتر را ارائه کرده باشد. اولین نسخه آزمایشی لاراول در ۹ ژوئن ۲۰۱۱ در دسترس قرار گرفت و در یک ماه بعد نسخه کامل شده لاراول منتشر شد.

آموزش لاراول آموزش لاراول 7 لاراول

آموزش UI/UX
1 ساعت و 56 دقيقه
در این آموزش ویدئویی رایگان قصد داریم به آموزش سریع SASS به همراه یک پروژه عملی و طراحی رابط کاربری با Adobe Xd به همراه یک پروژه عملی بپردازیم. امیدوارم این آموزش برای شما مفید باشد.

UI/UX طراحی سایت

آموزش لاراول 8
13 ساعت و 25 دقيقه
تیلور اوتول (TAYLOR OTWELL) برای این لاراول را ساخت تا تلاش کند یک راه حل پیشرفته تر از فریم ورک کدایگنایتر را ارائه کرده باشد. اولین نسخه آزمایشی لاراول در ۹ ژوئن ۲۰۱۱ در دسترس قرار گرفت و در یک ماه بعد نسخه کامل شده لاراول منتشر شد.

laravel آموزش لاراول آموزش لاراول 8 لاراول لاراول 8

آموزش api با laravel
1 ساعت و 38 دقيقه
API مخفف واژگان APPLICATION PROGRAMMING INTERFACE است که به صورت تحت‌الفظی می‌توان آن را به «رابط برنامه‌نویسی نرم‌افزار» ترجمه کرد. به طور خلاصه، API همچون همان UI است با این تفاوت که به جای انسان، یک سیستم کامپیوتری قرار است با آن تعامل داشته باشد.

api با laravel آموزش api با laravel آموزش لاراول

نمایش 1 تا 18 از 100 رکورد