آموزش ساخت وب سایت Node & Express
رایگان
3 ساعت و 53 دقيقه
آموزش کامل لاراول 7
رایگان
27 ساعت و 7 دقيقه
تیلور اوتول (Taylor Otwell) برای این لاراول را ساخت تا تلاش کند یک راه حل پیشرفته تر از فریم ورک کدایگنایتر را ارائه کرده باشد. اولین نسخه آزمایشی لاراول در ۹ ژوئن ۲۰۱۱ در دسترس قرار گرفت و در یک ماه بعد نسخه کامل شده لاراول منتشر شد.
آموزش UI/UX
رایگان
1 ساعت و 56 دقيقه
در این آموزش ویدئویی رایگان قصد داریم به آموزش سریع SASS به همراه یک پروژه عملی و طراحی رابط کاربری با Adobe Xd به همراه یک پروژه عملی بپردازیم. امیدوارم این آموزش برای شما مفید باشد.
آموزش HTML & CSS
رایگان
8 ساعت و 29 دقيقه
آموزش طراحی وب سایت با چارچوب بوت استرپ bootstrap در 5 جلسه
آموزش لاراول 8
رایگان
13 ساعت و 25 دقيقه
تیلور اوتول (TAYLOR OTWELL) برای این لاراول را ساخت تا تلاش کند یک راه حل پیشرفته تر از فریم ورک کدایگنایتر را ارائه کرده باشد. اولین نسخه آزمایشی لاراول در ۹ ژوئن ۲۰۱۱ در دسترس قرار گرفت و در یک ماه بعد نسخه کامل شده لاراول منتشر شد.
آموزش طراحی وب سایت با Wordpress
رایگان
2 ساعت و 7 دقيقه
آموزش طراحی وب سایت با سیستم مدیریت محتوی وردپرس
آموزش api با laravel
رایگان
1 ساعت و 38 دقيقه
API مخفف واژگان APPLICATION PROGRAMMING INTERFACE است که به صورت تحت‌الفظی می‌توان آن را به «رابط برنامه‌نویسی نرم‌افزار» ترجمه کرد. به طور خلاصه، API همچون همان UI است با این تفاوت که به جای انسان، یک سیستم کامپیوتری قرار است با آن تعامل داشته باشد.
مبانی برنامه نویسی وب
رایگان
1 ساعت و 4 دقيقه
این ویدئوی آموزشی برای پاسخ به این سوال که برنامه نویسی سایت را از کجا شروع کنیم، تهیه شده و به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.
امروزه در هر زمینه ای شاهد ورود اینترنت و تاثیر آن هستیم. تعداد بسیار زیادی کسب و کار موفق در بستر اینترنت شکل گرفته است که یکی از مبانی اصلی این کسب کارها داشتن یک وبسایت کارا و موثر است. از این رو آموزش طراحی سایت بسیار متقاضی پیدا کرده است.
آموزش ساخت پروژه شرکتی با laravel 8
رایگان
13 ساعت و 1 دقيقه
در این دوره می خواهیم که 0 تا 100 یک پروژه را با لاراول پیاده سازی کنیم و یک وب سایت شرکتی با لاراول پیاده سازی کنیم و تقریبا هر وب سایتی که ما نیاز داریم با این دوره ما می توانیم طراحی کنیم و به سادگی تمام .
به آموزش WordPress خوش آمدید. ما در این آموزش سعی می کنیم تا به شما نحوه استفاده از امکانات این CMS قدرتمند را آموزش دهیم.
نمایش 1 تا 18 از 78 رکورد