در این دوره آموزشی سعی شده است تا اصول اولیه کار با LaTeX آموزش داده شود. همچنین برخی مطالب پیشرفته تر مانند تهیه جداول، رسم شکل، افزودن شکل به متن، نهیه فهرست مراجع، تولید نمایه و ... نیز آموزش داده شده اند.

LaTex mesforush telive tex xepersian تک تکلایو زیپرشین لاتک لاتکس مس فروش

کارگاه آموزش LaTeX و XePersian
رایگان
4 ساعت و 13 دقيقه
کارگاه آموزش LaTeX و XePersian برگزار شده در پنجاه و یکمین کنفرانس ریاضی ایران در دانشگاه کاشان
آموزش Microsoft Excel
5 ساعت و 20 دقيقه
آموزش Microsoft Excel - نرم افزار برای مدیریت داده ها و آمارگیری و عملیات حسابداری

Microsoft​ Microsoft_Excel​ MicrosoftExcel​ آموزش excel آموزش اکسل

درس اول: شروع کار با پریمیر و آشنایی با محیط برنامه How to work with Premiere Pro آموزش دوره مقدماتی تا حرفه ای از صفر تا صد پریمیر 2020 به صورت کامل و صد در صد رایگان

آموزش پریمیر ادوبی پریمیر صفر تا صد پریمیر

راینوسروس تری‌دی برای مهندسان طراحی صنعتی، معماری، مهندسی عمران، مهندسی مکانیک، و همچنین طراحی بازی‌های رایانه‌ای کاربرد دارد. این نرم‌افزار به همراه افزونه‌های قدرتمند مجموعه‌ای مناسب در جهت مدل سازی‌های سه بعدی برای طراحان به حساب می‌آید.

Rhinoceros Rhinoceros 3D آموزش راینو آموزش نرم افزار راینو راینو نرم افزار راینو

مایکروسافت اس. کیو. ال سرور یا مایکروسافت سی‌کول سرور (به انگلیسی: Microsoft SQL Server) یک نرم‌افزار سیستم مدیریت بانک‌های اطلاعاتی رابطه ای است که توسط شرکت مایکروسافت ساخته شده‌است.

Microsoft SQL Server SQL Server آموزش SQL Server آموزش اس کیوال سرور اس کیوال اس کیوال سرور

آموزش کامل Adobe InDesign CC
12 ساعت و 18 دقيقه
نرم افزار این دیزاین یکی از محصولات ادوبی در زمینه صنعت چاپ و صفحه آرایی می باشد. یکی از ویژگی های بسیار مفید این نرم افزار همان کاربری آسان آن می باشد. از این نرم افزار بیشتر در آماده سازی مجلات و برشورهای تبلیغاتی و .. استفاده می کنند.

Adobe InDesign Adobe Indesign CC INDESIGN indesign CC آموزش Adobe InDesign آموزش ادوبی این دیزاین آموزش ایندیزاین این دیزاین ایندیزاین ایندیزاین سی سی نرم افزار این دیزاین نرم افزار ایندیزاین

TechSmith Camtasia Studio نرم افزار کاربردی و حرفه ای ساخت محصولات آموزشی الکترونیک، مخصوصا آموزش های الکترونیک فیلم برداری از صفحه مونیتور و ثبت تمامی لحظات آموزش به صورت کاملا چندرسانه ایست.

camtasia Camtasia Studio آموزش Camtasia Studio آموزش کم تازیا آموزش کمتازیا آموزش کمتاسیا کم تازیا کم تاسیا کمتازیا کمتاسیا نرم افزار کم تاسیا نرم افزار کمتاسیا

این دوره آموزش فتوشاپ برای کار در آتلیه ، روتوش ، ادیت عکس یا پروژه های مربوط به عکاسی مناسب است. در این دوره ما نکات ارزشمند فتوشاپ که مخصوص آتلیه ها است رو به شما آموزش میدهیم.

Edit photoshop آموزش ادیت عکس ادیت ادیت آتلیه ای روتوش روتوش آتلیه ای روتوش عکس روتوش و ادیت آتلیه ای فتوشاپ

ما در این دوره به شما آموزش می دهیم که چطور به صورت حرفه ای یک بنر گیف ( gif ) برای سایت یا فروشگاه آنلاین خود بسازید و یا با انجام دادن پروژه های از این قبیل درآمد زایی کنید! و در آخر ترفند هایی مربوط به کم حجم کردن بنر گیف به شما یاد می دهیم

photoshop آموزش فتوشاپ بنر بنر گیف بنر گیف در فتوشاپ طراحی بنر در فتوشاپ طراحی بنر گیف فتوشاپ گیف

نمایش 1 تا 18 از 246 رکورد