در این دوره آموزشی سعی شده است تا اصول اولیه کار با LaTeX آموزش داده شود. همچنین برخی مطالب پیشرفته تر مانند تهیه جداول، رسم شکل، افزودن شکل به متن، نهیه فهرست مراجع، تولید نمایه و ... نیز آموزش داده شده اند.
کارگاه آموزش LaTeX و XePersian
رایگان
4 ساعت و 13 دقيقه
کارگاه آموزش LaTeX و XePersian برگزار شده در پنجاه و یکمین کنفرانس ریاضی ایران در دانشگاه کاشان
آموزش Adobe After Effects
رایگان
56 ساعت و 2 دقيقه
آموزش Adobe Muse
رایگان
11 ساعت و 29 دقيقه
آموزش نرم افزار Rhinoceros 3D
رایگان
6 ساعت و 52 دقيقه
راینوسروس تری‌دی برای مهندسان طراحی صنعتی، معماری، مهندسی عمران، مهندسی مکانیک، و همچنین طراحی بازی‌های رایانه‌ای کاربرد دارد. این نرم‌افزار به همراه افزونه‌های قدرتمند مجموعه‌ای مناسب در جهت مدل سازی‌های سه بعدی برای طراحان به حساب می‌آید.
آموزش فتوشاپ
رایگان
6 ساعت و 37 دقيقه
آموزش فتوشاپ از مقدماتی تا پیشرفته
آموزش کمتاسیا
رایگان
1 ساعت و 17 دقيقه
آموزش کمتاسیا را در یک ساعت یاد بگیرید.
آموزش کامل Adobe InDesign CC
رایگان
12 ساعت و 18 دقيقه
نرم افزار این دیزاین یکی از محصولات ادوبی در زمینه صنعت چاپ و صفحه آرایی می باشد. یکی از ویژگی های بسیار مفید این نرم افزار همان کاربری آسان آن می باشد. از این نرم افزار بیشتر در آماده سازی مجلات و برشورهای تبلیغاتی و .. استفاده می کنند.
آموزش کامل TechSmith Camtasia Studio
رایگان
3 ساعت و 12 دقيقه
TechSmith Camtasia Studio نرم افزار کاربردی و حرفه ای ساخت محصولات آموزشی الکترونیک، مخصوصا آموزش های الکترونیک فیلم برداری از صفحه مونیتور و ثبت تمامی لحظات آموزش به صورت کاملا چندرسانه ایست.
این دوره آموزش فتوشاپ برای کار در آتلیه ، روتوش ، ادیت عکس یا پروژه های مربوط به عکاسی مناسب است. در این دوره ما نکات ارزشمند فتوشاپ که مخصوص آتلیه ها است رو به شما آموزش میدهیم.
آموزش طراحی بنر گیف در فتوشاپ
رایگان
1 ساعت و 6 دقيقه
ما در این دوره به شما آموزش می دهیم که چطور به صورت حرفه ای یک بنر گیف ( gif ) برای سایت یا فروشگاه آنلاین خود بسازید و یا با انجام دادن پروژه های از این قبیل درآمد زایی کنید! و در آخر ترفند هایی مربوط به کم حجم کردن بنر گیف به شما یاد می دهیم
این آموزش تنها در مورد مباحث و مبانی تصویربرداری دیجیتال نیست بلکه در مورد ابزارها و نحوه استفاده از آنها ، همچنین آموزش مقدماتی رنگ ، حجم و ترکیب نور بحث می شود. علاوه بر آن می توانید همزمان با اصول تصویرگری و تصویرسازی نیز آشنا شوید.
آموزش کامل Adobe Premiere Pro CC
رایگان
37 ساعت و 52 دقيقه
نرم افزار ادوبی پریمیر پرو سی سی نرم افزاری فوق العاده قوی در زمینه ویرایش فیلم میباشد. Adobe Premiere Pro CC نسخه ی جدید ادوبی پریمیر و یک نرم‌افزار ویرایش ویدئو از شرکت ادوبی می باشد که در واقع مجموعه ای از نرم‌افزارهای شنیداری و دیداری دیجیتال است.
آموزش کامل Adobe Photoshop CC
رایگان
11 ساعت و 54 دقيقه
فتوشاپ نرم افزاری برای ویرایش و روتوش عکس برای استفاده در رایانه های ویندوزی یا مک است. فتوشاپ به کاربرانش اجازه می دهد تصاویر را ویرایش کنند، بهبود ببخشند، ایجاد کنند. Photoshop CC نسخه Creative Cloud از فتوشاپ است.
آموزش کامل Adobe After Effect CC
رایگان
21 ساعت و 2 دقيقه
از قابلیت‌های مهم این برنامهٔ پیشرفته می‌توان به امکان اشتراک گذاری پروژه بین چند سیستم و دسترسی آسان به فایل‌های اشتراک گذاری شده، اشاره کرد. در نرم‌افزار قابلیت استفاده از ابزار حاشیه موجب حفظ جزئیات بیشتر در هنگام جداسازی المان‌های پس‌زمینه می‌شود.
گرافیک متحرک قطعه هایی از پویانمایی یا فیلم دیجیتالی است که توهم حرکت یا چرخش را ایجاد می‌کند و معمولاً برای استفاده در پروژه‌های چندرسانه‌ای با صدا ترکیب می‌شود. طراحی موشن گرافیک یکی از قابلیت‌های افتر افکتس است.
آموزش ساخت فاکتور در Microsoft Access
رایگان
10 ساعت و 4 دقيقه
آموزش ساخت فاکتور در Microsoft Access به صورت کامل از مبتدی تا پیشرفته
نمایش 1 تا 18 از 186 رکورد