در این دوره آموزشی سعی شده است تا اصول اولیه کار با LaTeX آموزش داده شود. همچنین برخی مطالب پیشرفته تر مانند تهیه جداول، رسم شکل، افزودن شکل به متن، نهیه فهرست مراجع، تولید نمایه و ... نیز آموزش داده شده اند.
آموزش پایتون مقدماتی
رایگان
14 ساعت و 54 دقيقه
این دوره به‌گونه‌ای ارائه شده‌است تا برای کاربرانی که هیچ آشنایی با برنامه‌نویسی ندارند قابل استفاده باشد. در این دوره به معرفی قابلیت‌های زبان Python پرداخته شده‌است و کار با مفاهیم پایه‌ای Python آغاز شده و تا برنامه‌نویسی شیءگرا ادامه یافته‌ است.
برنامه‌‌نویسی به زبان C
رایگان
11 ساعت و 5 دقيقه
زبان برنامه‌نویسی C یکی از محبوبترین زبانهای برنامه‌نویسی است که در بیشتر رشته‌ّای فنی و مهندسی به عنوان نخستین زبان برنامه‌نویسی به دانشجویان آموزش داده می‌شود.
کارگاه آموزش LaTeX و XePersian
رایگان
4 ساعت و 13 دقيقه
کارگاه آموزش LaTeX و XePersian برگزار شده در پنجاه و یکمین کنفرانس ریاضی ایران در دانشگاه کاشان
آموزش Adobe After Effects
رایگان
56 ساعت و 2 دقيقه
آموزش Adobe Muse
رایگان
11 ساعت و 29 دقيقه
آموزش نرم افزار Rhinoceros 3D
رایگان
6 ساعت و 52 دقيقه
راینوسروس تری‌دی برای مهندسان طراحی صنعتی، معماری، مهندسی عمران، مهندسی مکانیک، و همچنین طراحی بازی‌های رایانه‌ای کاربرد دارد. این نرم‌افزار به همراه افزونه‌های قدرتمند مجموعه‌ای مناسب در جهت مدل سازی‌های سه بعدی برای طراحان به حساب می‌آید.
آموزش فتوشاپ
رایگان
6 ساعت و 37 دقيقه
آموزش فتوشاپ از مقدماتی تا پیشرفته
برنامه نویسی و توسعه نرم افزار
رایگان
8 ساعت و 56 دقيقه
لیست ویدیوهای آموزش برنامه نویسی وب و اپلیکیشن به زبان ساده. سعی شده ویدیوها تا حد امکان مستقل از یکدیگر طراحی شوند. ویدیوی شماره صفر مفاهیم اولیه در مورد طراحی یک سایت را توضیح میدهد.
آموزش کمتاسیا
رایگان
1 ساعت و 17 دقيقه
آموزش کمتاسیا را در یک ساعت یاد بگیرید.
آموزش ساخت وب سایت Node & Express
رایگان
3 ساعت و 53 دقيقه
آموزش کامل Adobe InDesign CC
رایگان
12 ساعت و 18 دقيقه
نرم افزار این دیزاین یکی از محصولات ادوبی در زمینه صنعت چاپ و صفحه آرایی می باشد. یکی از ویژگی های بسیار مفید این نرم افزار همان کاربری آسان آن می باشد. از این نرم افزار بیشتر در آماده سازی مجلات و برشورهای تبلیغاتی و .. استفاده می کنند.
آموزش قدم به قدم سی شارپ
رایگان
1 ساعت و 5 دقيقه
آموزش سریع و قدم به قدم سی شارپ به زبان فارسی را با ما تجربه کنید.
آموزش کامل TechSmith Camtasia Studio
رایگان
3 ساعت و 12 دقيقه
TechSmith Camtasia Studio نرم افزار کاربردی و حرفه ای ساخت محصولات آموزشی الکترونیک، مخصوصا آموزش های الکترونیک فیلم برداری از صفحه مونیتور و ثبت تمامی لحظات آموزش به صورت کاملا چندرسانه ایست.
نمایش 1 تا 18 از 518 رکورد