پایتان رو از روی ترمزهای ذهنتون بردارید و به سرعت تغییر کنید !!!
مدیریت زمان و برنامه ریزی
3,990,000 ریال
1,500,000 ریال
(دوره مدیریت زمان وبرنامه ریزی) مخاطبان: هر کسی که برای موفقیت در زندگی و برنامه ریزی خود احساس می کند به برنامه ریزی اصولی و قوی نیاز دارد
مجموعه گلچین موفقیت فردی
رایگان
24 ساعت و 8 دقيقه
هدف ما افزایش سطح اطلاعات عمومی جامعه در زمینه کسب و کار , فن بیان , رهبری , مدیریت , کارآفرینی و هوش مالی و ... می باشد. تنها وظیفه مهم ما هدایت تمامی پارسی زبانان دنیا به سمت کارآفرینی و انگیزه دادن به آنها برای رشد و پیمودن مسیر خودشکوفایی است.
اموزش برندسازی
رایگان
7 ساعت و 45 دقيقه
با اصول اولیه برندسازی آشنا شوید و برند خود را به بهترین شکل ممکن ایجاد کنید.
آموزش تولید محتوا و کسب درآمد
رایگان
3 ساعت و 14 دقيقه
آموزش صفر تا ۱۰۰ تولید محتوا و کسب درآمد اینترنتی
آموزش کسب درآمد از گرافیک
رایگان
2 ساعت و 9 دقيقه
در این آموزش قصد داریم ، کسب درآمد از طراحی و گرافیک را به شما آموزش دهیم.
کارمند مارمند
رایگان
3 ساعت و 59 دقيقه
کارمند مارمند - مجموعه صوتی برنامه ریزی و هدف گذاری زندگی کارمندی در محل کار
رزومه یک توصیف کتبی و کوتاه از اطلاعات فردی، سوابق شغلی، سوابق تحصیلی، مهارت ها و دستاوردهای شما برای پیدا کردن کار و استخدام است.
دیجیتال مارکتینگ
رایگان
1 ساعت و 33 دقيقه
در این ویدیو بازاریابی دیجیتالی اینترنتی را با کمک سایت آلکسا نشان می دهد و آلکسا سرویسی است وابسته به سایت آمازون که هدف از این سرویس رتبه بندی پایگاه های اینترنتی از نظر تعداد بازدیدکننده (ترافیک اینترنتی) می باشد.
آموزش کسب درآمد از اینترنت
رایگان
2 ساعت و 10 دقيقه
در این ویدیو آموزش جدید کسب درآمد از اینترنت در سایت های معروف دنیا مثل یوتیوب و آپارات در خارج و ایران، به تومان و دلار، تضمینی در خانه پول دربیاور، بدون هیچ سرمایه ای میلیاردی کسب درآمد کنید.
گوگل بزرگترین سایت اول دنیا است و باید از ابزار هایی که گوگل در خدمت ما قرار می دهد استفاده کنیم. برای تولید محتوا باید از ابزارهای گوگل به خاطر بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ استفاده بکنیم.
دوره آموزشی اسکرام
رایگان
2 ساعت و 31 دقيقه
اسکرام یک متدلوژی چابک و پیشرو برای اجرای پروژه‌های پیچیده می‌باشد و از سوی سازمان‌های مطرح جهانی مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است. این رویکرد در ابتدا در حوزه توسعه نرم‌افزار مورد استفاده قرار گرفت، و می‌توان در مدیریت هر پروژه پیچیده‌ای به کار بست.
آموزش یوتیوبر شدن
رایگان
15 ساعت و 4 دقيقه
آموزش یوتیوبر شدن را از کانال ما یاد بگیرید.
دوره مقدماتی آموزش نرم افزار برنامه ریزی و کنترل پروژه با Primavera را از کانال ساده ترین آموزش ها ببینید.
آموزش ترفند های اینستاگرام
رایگان
2 ساعت و 52 دقيقه
ترفند های اینستاگرام ، راز های اینستاگرام ، روش های خاص ، راهنمای استفاده از آموزش تصویری صفر تا صد کار با اینستاگرام ، جذب فالوور واقعی افزایش فالوور واقعی و لایک کامنت و روش های برقراری امنیت پیج های اینستاگرام آموزش
آموزش کسب درآمد
رایگان
20 ساعت و 17 دقيقه
آموزش کسب درآمد را از کانال ما فرا بگیرید.
آموزش فن بیان
رایگان
3 ساعت و 40 دقيقه
فن بیان در حقیقت همان توان سخن‌گفتن (در هر شرایط و زمان) است. زمانی که صحبت از فن بیان به میان می‌آید، جدا از این که شما چه کسی هستید؟ چه کاری دارید؟ با چه کسی صحبت می‌کنید و....
آموزش تغییر الگوی زندگی
رایگان
1 ساعت و 3 دقيقه
حتماً شما هم در بسیاری از مقالات سلامتی خوانده‌اید که برای سالم زیستن و داشتن عمر طولانی‌تر باید سبک زندگی‌تان را تغییر دهید. اما این سبک زندگی جدید چیست؟
نمایش 1 تا 18 از 22 رکورد