آموزش ساخت بازی با Unity
رایگان
1 ساعت و 29 دقيقه
یونیتی (به انگلیسی: Unity) یک موتور بازی چندسکویی است که توسط (Unity Technologies) ساخته شده‌است و برای اولین بار در ژوئن ۲۰۰۵ در کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان اپل به عنوان موتور بازی سازی انحصاری Mac OS X معرفی و منتشر شد.
آموزش PHP
رایگان
16 ساعت و 57 دقيقه
در این دوره قرار هست که ما php, php oop , pdo , ajax ,و یک پروژه کامل را که به صورت شرکتی می باشد را پیاده سازی کنیم و در انتها پروژه را deploy کنیم بر روی اینترنت و در مورد پایگاه داده mysql هم در این دوره به صورت کامل صحبت خواهد شد .
آموزش sass 2021
رایگان
2 ساعت و 11 دقيقه
در این دوره ما می خواهیم که به صورت کامل یه اموزش sass همراه با پروژه کامل توضیح بدهیم و می خواهیم که تمام دستورات مربوط به sass ان را بررسی کنیم . و البته ما پروژه مربوط به bootstrap را کامل کنیم.
آموزش کامل bootstrap4
رایگان
9 ساعت و 43 دقيقه
دوره کامل و اموزش bootstrap4 که در این دوره ما می خواهیم که به اموزش کامل bootstrap4 بپردازیم و در ان تمام کلاس های ان را معرفی کنیم با مثال و البته در اخر دوره یک پروژه کامل با bootstrap4 پیاده سازی کنیم .
آموزش کامل Flex CSS
رایگان
3 ساعت و 5 دقيقه
در این دوره ما می خواهیم که به اموزش کامل flex بپردازیم که خیلی به ما کمک می کند که بتوانیم سایت های بسیار خوبی و واکنش گرایی را با توجه و استفاده از flex پیاده سازی کنیم و البته در سئو وب سایت هم بسیار استفاده از flex برای ما کاربرد خواهد داشت.
آموزش media query در css3
رایگان
2 ساعت و 48 دقيقه
در این دوره می خواهیم به مفاهیم کامل و کلی media query در css3 بپردازیم و البته یک وب سایت بوسیله media query طراحی و پیاده سازی کنیم . برای اینکه بتوانیم وب سایت های واکنش گرا و یا همان responsive ایجاد کنیم ما احتیاج داریه به media query .
آموزش CSS و CSS3
رایگان
12 ساعت و 37 دقيقه
در این دوره می خواهیم که به مفاهیم کامل css,css3 بپردازیم و کامل ان را تشریح کنیم و البته مثال ها و پروژ های متفاوتی از ان بررسی کنیم .
در این دوره قصد داریم به صورت کامل زبان برنامه نویسی بسیار محبوب پایتون را از مقدماتی تا پیشرفته بررسی کنیم .
آموزش کامل html و html 5
رایگان
6 ساعت و 46 دقيقه
در این دوره ما می خواهیم که به صورت کامل و پروژه محور روی HTML.HTML۵,CSS,CSS۳,MEDIA QUERY,BOOTSTRAP۴,JAVASCRIPT,JQUERY کار کنیم و یک پروژه خوب با این آموزش ها پیاده سازی کنیم. و در نهایت شما بتوانید وارد بازار کار شوید.
آموزش مقدماتی سی پلاس پلاس
رایگان
4 ساعت و 14 دقيقه
زبان سی پلاس پلاس یک زبان شی گرا است که از سال 1983 منتشر شد . در اکثر دانشگاه های کشور به عنوان درس مبانی کامپیوتر و برنامه سازی اراءه می شود . زبان ساده و قابل فهمی است و میتوان با یادگیری آن زبان های شی گرا دیگر را به راحتی یاد گرفت.
آموزش کامل جی کوئری (jquery)
رایگان
3 ساعت و 46 دقيقه
jQuery یک چیزی است که با استفاده از همان جاوا اسکریپت نوشته شده و یک هدف اصلی دارد که نوشتن کدهای جاوا اسکریپت را برای ما ساده تر و راحت تر کند.
آموزش کامل typescript 2020
رایگان
2 ساعت و 29 دقيقه
زبان TypeScript یک زبان متن باز و کامپایلری بوده که به آسانی کدهای شما را به جاوا اسکریپت ساده تبدیل می کند. این زبان در ابتدا توسط شرکت مایکروسافت ایجاد شد، اما هم اکنون در سراسر جهان شرکت های مختلفی در توسعه آن سهیم هستند.
آموزش java-SE
رایگان
8 ساعت و 25 دقيقه
زمانی که بیشتر مردم در مورد زبان جاوا فکر می کنند آنها در اصل Java SE API را در نظر دارند. Java SE's API هسته توابع زبان برنامه نویسی جاوا را فراهم می کند.
آموزش جاوا اسکریپت 2020
رایگان
12 ساعت و 49 دقيقه
جاوا اسکریپت زبان برنامه‌نویسی پویا و مبتنی بر شی (OBJECT-BASED) است که هم سمت کاربر و هم سمت سرور، برای ایجاد تعمال با صفحات وب به کار می‌رود. جاوا اسکریپت نحوه عملکرد صفحات وب را کنترل می‌کند.
آموزش جاوا شی گرایی
رایگان
4 ساعت و 13 دقيقه
در این دوره به آموزش کامل جاوا به صورت شی گرایی با مثال های فراوان خواهیم پرداخت.
آموزش بوت استرپ 4
رایگان
7 ساعت و 29 دقيقه
آموزش بوت استرپ 4.0 : ورژن 4 بوت استرپ دستخوش تغییراتی شده که این امر باعث بهینه تر شدن این فریم ورک محبوب گردیده است.
آموزش مقدماتی typescript
رایگان
4 ساعت و 13 دقيقه
تایپ اسکریپت یکی از فریم‌ورک‌های زبان برنامه‌نویسی جاوا اسکریپت هست. اگر به مثال بالا برگردیم، زمانی که جاوا اسکریپت را توسعه بدهیم تبدیل خواهد شد به تایپ اسکریپت پس تایپ اسکریپت قرار نیست که جایگزین زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت شود.
آموزش flex box
رایگان
5 ساعت و 11 دقيقه
در دنیای HTML و CSS که نمایش محتوی را به عهده دارند همیشه یک موضوع, سختی و پیچیدگی خاص خود را داشته و آن هم صفحه آرایی است.
نمایش 1 تا 18 از 199 رکورد