نرم افزار EDIUS یک نرم افزار ویرایش چند منظوره و سریع ترین نرم افزار غیر خطی در دسترس است . از نظر تدوین گرها نرم ‌افزار EDIUS یکی از بهترین و برترین نرم افزار گرافیکی محسوب می شود.
آموزش این‌دیزاین
رایگان
2 ساعت و 1 دقيقه
اَدوبی این‌دیزاین (به انگلیسی: Adobe InDesign) یک برنامهٔ رایانه‌ای رایج در زمینهٔ نشر رومیزی ساختِ شرکت اَدوبی است. این نرم‌افزار در صنعت چاپ و صفحه‌آرایی به‌کار می‌رود.
آموزش ترفند های اینترنت
رایگان
8 ساعت و 2 دقيقه
ترفند های اینترنت، برترین ترفند های و راز های اینترنت و معرفی سایت ها روش های فوق العاده
آموزش نرم افزار زیبراش
رایگان
1 ساعت و 18 دقيقه
در نرم‌افزار زیبراش از هر سطح و جسمی می‌توان یک مدل سه بعدی ساخت، یکی از مهمترین مزایای آن ایجاد مدل با وضوح بالاست که برای استفاده در فیلم‌ها، بازی‌های رایانه ای و ساخت انیمیشن استفاده می‌شود.
آموزش طراحی سایت CSS ، HTML
رایگان
5 ساعت و 48 دقيقه
طراحی وب یکی از مشاغل پر در آمد به شمار می آید. html و css در طراحی وب نقشی مهم دارند این دو زبان کد نویسی از جمله زبان های بسیار مهمی هستند که برای طراحی قالب سایت باید با آن ها آشنا شوید.
آموزش نرم افزار مایا
رایگان
7 ساعت و 15 دقيقه
نرم افزار مایا یکی از نرم افزارهای مناسب برای طراحی سه بعدی می باشد. از آن می توان در مدل سازی های سه بعدی ، متحرک سازی و همچنین ساخت انیمیشن استفاده نمود. نرم افزار مایا در فیلم سازی و تولید انیمیشن ها و برخی از بازی های رایانه ای نیز کاربرد دارد.
آموزش ایلوستریتور
رایگان
2 ساعت و 54 دقيقه
ایلوستریتور نام یکی دیگر از محصولات کمپانی ادوبی است که هم هنرمندان نقاش و هم طراحان گرافیک برای ساخت تصاویر وکتور (برداری) از آن استفاده می‌کنند.ادوبی ایلوستریتور به معنی تصویرگر، یک ویرایشگر گرافیک برداری است که برای طراحی در کامپیوتر به کار می‌رود.
آموزش کامل نرم افزار ArcGIS
رایگان
10 ساعت و 4 دقيقه
آرک جی‌آی‌اس (انگلیسی: ArcGIS‎) یک نرم‌افزار سامانه اطلاعات جغرافیایی (GIS) برای کار با نقشه‌ها و اطلاعات جغرافیایی است که توسط شرکت ازری تولید و توسعه داده شده‌است.
آموزش ساخت بازی با Unity
رایگان
1 ساعت و 29 دقيقه
یونیتی (به انگلیسی: Unity) یک موتور بازی چندسکویی است که توسط (Unity Technologies) ساخته شده‌است و برای اولین بار در ژوئن ۲۰۰۵ در کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان اپل به عنوان موتور بازی سازی انحصاری Mac OS X معرفی و منتشر شد.
آموزش Premiere Pro CC
رایگان
11 ساعت و 9 دقيقه
ادوبی پریمیر پرو (به انگلیسی: Adobe Premiere Pro) یک نرم‌افزار ویرایش ویدئو از شرکت ادوبی است. این محصول بخشی از استودیو تولید ادوبی می‌باشد و یک مجموعه از نرم‌افزارهای شنیداری و دیداری دیجیتال است.
آموزش React.js
رایگان
1 ساعت و 42 دقيقه
در این دوره ما می خواهیم که به اموزش کامل react بپردازیم و البته در انتها هم پروژه پیاده سازی کنیم که وارد دنیای react شوید .
آموزش html,css,sass,js,jquery,npm,webpack
رایگان
8 ساعت و 22 دقيقه
در این دوره ما قصد داریم که همه موارد html,html5,css,css3,flex,grid,media query,sass,bootstrap4,javascript,jquery اموزش داده شود به صورت عملی و دوره های پروژه های ان به صورت جداگانه در درون وب سایت قررا خواهد گرفت .
آموزش PHP
رایگان
16 ساعت و 57 دقيقه
در این دوره قرار هست که ما php, php oop , pdo , ajax ,و یک پروژه کامل را که به صورت شرکتی می باشد را پیاده سازی کنیم و در انتها پروژه را deploy کنیم بر روی اینترنت و در مورد پایگاه داده mysql هم در این دوره به صورت کامل صحبت خواهد شد .
آموزش sass 2021
رایگان
2 ساعت و 11 دقيقه
در این دوره ما می خواهیم که به صورت کامل یه اموزش sass همراه با پروژه کامل توضیح بدهیم و می خواهیم که تمام دستورات مربوط به sass ان را بررسی کنیم . و البته ما پروژه مربوط به bootstrap را کامل کنیم.
در این دوره ما می خواهیم که به مفاهیم و دستوران docker بپردازیم و البته در ان با دستورات این نرم افزار کار کنیم و آشنا شویم که به چه صورت می توانیم از این نرم افزار خیلی خوب استفاده کنیم و چندین پروژه را با این نرم افزار بسازیم .
آموزش eloquent laravel 8
رایگان
10 ساعت و 55 دقيقه
در معنای لغوی Eloquent معادل یک سخنران، سخنور است اما در لاراول معنای کاربردی‌تری دارد و آن: «Eloquent را می‌توان به عنوان یک ابزار طراحی جهت پیاده‌سازی انواع مختلف عملیات‌های محاسباتی و پردازشی پایگاه‌داده ، معرفی کرد».
آموزش کوئری ساز لاراول 8
رایگان
1 ساعت و 42 دقيقه
کوئری ساز لاراول یک رابط روان و راحت و ساده برای تولید و اجرای کوئری ها می باشد که میتواند در بیشتر عملیات کار با دیتابیس نیز استفاده شود و برروی تمامی بانکهایی اطلاعاتی که توسط لاراول پشتیبانی میشود قابل اجرا می باشد .
آموزش کامل bootstrap4
رایگان
9 ساعت و 43 دقيقه
دوره کامل و اموزش bootstrap4 که در این دوره ما می خواهیم که به اموزش کامل bootstrap4 بپردازیم و در ان تمام کلاس های ان را معرفی کنیم با مثال و البته در اخر دوره یک پروژه کامل با bootstrap4 پیاده سازی کنیم .
نمایش 1 تا 18 از 518 رکورد