• همه دسته بندی ها
  • تحصیلی
  • برنامه نویسی و IT
  • زبان های خارجی
  • مهندسی
  • علوم پایه و پزشکی
  • علوم انسانی
  • هنر
  • مدیریت و کسب و کار
  • مالی و سرمایه گذاری
  • تربیت بدنی
اولین موتور جستجوی آموزشی در ایران
آموزش Data Warehouse
2 ساعت و 38 دقيقه
انـبـار داده بـه مجـموعـه‌ای از داده‌هــا گفـتـه می‌شود که از منابع مختلف اطلاعاتی سازمان جمع‌آوری، دسته‌بندی و ذخیره می‌شود. انبار داده یا Data Warehouse پایگاه داده‌ای است که برای گزارش‌گیری و تحلیل داده به کار می‌رود.

Data Warehouse انبار داده انبار داده یا Data Warehouse انبار داده یا دیتا ویرهوس

پُستگْرِس‌کیواِل (به انگلیسی: PostgreSQL)، یا به طور ساده‌تر پُستگْرِس، یک سامانه مدیریت پایگاه داده‌های شی-رابطه‌ای است که برای سکوهای مختلفی از جمله لینوکس، فری بی‌اس‌دی، ویندوز، و مک اواس ده موجود است.

PostgreSQL SQL آموزش پستگرس کیوال اس کیوال اسکیوال پستگرس کیوال

آموزش MySQL
1 ساعت و 32 دقيقه
مای‌اس‌کیوال (به انگلیسی: MySQL) یک سامانه مدیریت پایگاه داده‌ها متن‌باز و یک پایگاه داده‌است، که توسط شرکت اوراکل توسعه، توزیع، و پشتیبانی می‌شود. سرور مای‌اس‌کیوال به چندین کاربر اجازه استفاده هم‌زمان از داده‌ها را می‌دهد.

MySQL آموزش MySQL آموزش مای اس کیوال مای اس کیوال مای اسکیوال

آموزش پیشرفته SQL
3 ساعت و 59 دقيقه
زبان پرسمان ساخت‌یافته با کوته‌نوشت SQL نوعی زبان خاص دامنه در برنامه‌نویسی است که برای مدیریت داده‌های نگهداری‌شده در سیستم مدیریت پایگاه‌داده رابطه‌ای (RDBMS) یا برای پردازش‌های زبان SQL از ابتدا مبتنی بر جبر رابطه‌ای و حساب رابطه‌ای چندتایی‌ها بوده.

SQL آموزش اس کیوال اس کیوال اسکیوال

آموزش MySQL
1 ساعت و 57 دقيقه
MySQL، یک نمونه از این پایگاه داده های ارائه شده بود. MySQL یک سیستم مدیریت پایگاه داده رابطه ای (RDBMS) است که امکان ذخیره سازی، جستجو، مرتب کردن و بازیابی داده ها را از طریق وب فراهم می کند.

MySQL آموزش مای اس کیوال مای اس کیوال مای اسکیوال

DBMS، نرم افزار سیستم مدیریت پایگاه داده ها است که با هدف مدیریت پایگاه داده ها طراحی شده است، به گونهاي که کاربر درگیر مسائل مربوط به ذخیره و بازیابی وشاخصبندي دادهها نمیشود و بر روي طراحی منطقی پایگاه تمرکز می نماید.

SQL Server آزمایشگاه پایگاه داده آموزش SQL آموزش اس کیوال سرور آموزش پایگاه داده پایگاه داده

آموزش پایگاه داده
6 ساعت و 25 دقيقه
پایگاه داده به مجموعه‌ای از داده‌های مرتبط، ساختار مند یا سازمان‌یافته گفته می‌شود که دسترسی به این اطلاعات معمولاً از طریق سیستم مدیریت پایگاه داده یا (DBMS) صورت می‌گیرد.

Database آموزش پایگاه داده آموزش پایگاه داده ها پایگاه داده پایگاه داده ها درس پایگاه داده

آموزش SQL Server
4 ساعت و 28 دقيقه
پایگاه داده یا دیتابیس به مجموعه‌ای از اطلاعات با ساختار منظم گفته می‌شود. این پایگاه‌های اطلاعاتی معمولاً در قالبی که برای دستگاه‌ها و رایانه‌ها قابل خواندن و قابل دسترسی باشند، ذخیره می‌شوند.

Microsoft SQL Server SQL Server آموزش SQL Server آموزش اس کیوال سرور اس کیوال اس کیوال سرور

آموزش ORACLE WEBLOGIC
2 ساعت و 54 دقيقه
WebLogic Server سرور برنامه های کاربردی است که به عنوان کار می کند یک بستر برای توسعه ، استقرار و اجرای برنامه های چند لایه (n-nive) برنامه های مبتنی بر جاوا توزیع شده است.

ORACLE ORACLE WEBLOGIC آموزش ORACLE WEBLOGIC آموزش اوراکل اوراکل وب لاجیک

آموزش PL/SQL Fundamental
12 ساعت و 42 دقيقه
یکی از قوی‌ترین و معروف‌ترین نرم‌افزارهای پایگاه داده، اوراکل (Oracle) است که جهت کار با دیتابیس خود، زبان PL/SQL را معرفی کرده است. این زبان در عین سادگی، امکانات بسیاری را جهت کار با داده‌ها، برای برنامه‌نویس مهیا می‌کند.

PL Fundamental PL/SQL PL/SQL Fundamental SQL آموزش پایگاه داده پایگاه داده

آموزش SQL SERVER 2012
15 ساعت و 32 دقيقه
SQL SERVER یک بانک اطلاعاتی از نوع دیتابیس‌های رابطه‌ای یا Relational Database است که توسط کمپانی Microsoft ارایه شده، و وظیفه اصلی آن ذخیره و بازیابی اطلاعات براساس درخواست نرم‌افزارهای دیگر می‌باشد.

Microsoft SQL Microsoft SQL Server SQL SQL Server SQLSERVER آموزش SQL Server آموزش اس کیوال آموزش اس کیوال سرور اس کیوال اس کیوال سرور

آموزش پایگاه داده ها
13 ساعت و 55 دقيقه
پایگاه داده‌ها برای حمایت از عملیات داخلی سازمان‌ها و زیر بنای تعامل آنلاین با مشتریان و تأمین کنندگان استفاده می‌شود. پایگاه داده‌ها برای نگهداری اطلاعات اداری و اطلاعات تخصصی تر، مانند داده‌های مهندسی یا مدل‌های اقتصادی استفاده می‌شود.

آموزش پایگاه داده آموزش درس پایگاه داده پایگاه پایگاه داده پایگاه داده ها درس پایگاه داده

آموزش SQL Server
8 ساعت و 32 دقيقه
مایکروسافت اس. کیو. ال سرور یا مایکروسافت سی‌کول سرور (به انگلیسی: Microsoft SQL Server) یک نرم‌افزار سیستم مدیریت بانک‌های اطلاعاتی رابطه ای است که توسط شرکت مایکروسافت ساخته شده‌است.

SQL Server آموزش SQL Server اس کیوال سرور

آموزش SQLSrver
8 ساعت و 41 دقيقه
در این دوره آموزشی قصد داریم به صورت کاملا پروژه ای و مفهومی در مورد نرم افزار قدرتمند Sql Server صحبت کنیم.

SQLSERVER مدرن آموز

آموزش Microsoft SQL Server 2019
6 ساعت و 9 دقيقه
مایکروسافت اس. کیو. ال سرور یا مایکروسافت سی‌کول سرور (به انگلیسی: Microsoft SQL Server) یک نرم‌افزار سیستم مدیریت بانک‌های اطلاعاتی رابطه ای است که توسط شرکت مایکروسافت ساخته شده‌است.

Microsoft SQL Microsoft SQL Server SQL SQL Server SQL Server 2019 اس کیوال سرور

نمایش 1 تا 18 از 21 رکورد