• همه دسته بندی ها
  • تحصیلی
  • برنامه نویسی و IT
  • زبان های خارجی
  • مهندسی
  • علوم پایه و پزشکی
  • علوم انسانی
  • هنر
  • مدیریت و کسب و کار
  • مالی و سرمایه گذاری
  • تربیت بدنی
اولین موتور جستجوی آموزشی در ایران
سی‌اس‌اس یک زبان برای ساخت شیوه‌نامه است که از آن برای توصیف نمایش یک سند (که به یکی از زبان‌های نشانه‌گذاری مثل اچ‌تی‌ام‌ال نوشته شده‌است) استفاده می‌شود. سی‌اس‌اس یکی از فناوری های بنیادین (در کنار اچ‌تی‌ام‌ال و جاوا اسکریپت) در وب جهان‌گستر است.

css CSS Programming CSS3 آموزش سی اس اس زبان سی اس اس سی اس اس

آموزش کاربردی CSS و HTML
3 ساعت و 30 دقيقه
HTML برگرفته از حروف اول عبارت HyperTextMarkupLanguage می باشد و به عنوان یک زبان نشانه گذاری متن می باشد. CSS کوتاه شده یا مخفف عبارت Cascading Style Sheets می باشد که قابلیت صفحه آرایی؛ استایل دهی و زیبا سازی صفحات وب را برای طراحان سایت فراهم می سازد.

css CSS و HTML CSS3 CSS3 و HTML5 html Html5

زبان استایل نویسی یا زبان سی اس اس یا به انگلیسی Cascading Style Sheets یکی دیگر از هسته های اصلی برای طراحی صفحات وب می باشد. اینجوری میتونم بگم که بعد از زبان HTML زبان CSS دومین هسته برای طراحی صفحات وب می باشد.

css آموزش css آموزش زبان CSS آموزش سی اس اس زبان سی اس اس سی اس اس

آموزش CSS
2 ساعت و 45 دقيقه
یک صفحه وب به طور کلی دارای دو بخش Client Side و Server Side است. بخش Client Side را می‌ توان به سه بخش اساسی تفکیک کرد. اول ساختار صفحه است که توسط HTML ساخته می‌ شود. دوم شکل و شمایل و رنگ و لعاب صفحه است که در CSS تعیین می‌ شود.

css CSS3 آموزش css آموزش سی اس اس زبان سی اس اس سی اس اس

آموزش CSS Animation
1 ساعت و 10 دقيقه
انیمیشن‌ در CSS به صفحات HTML شما زیبایی خاصd می‌بخشند و به شما کمک می‌کنند تا کاربران را مجذوب کنید.امروزه استفاده از انیمیشن در سایت‌ها نسبت به گذشته بسیار بیشتر شده است؛ چه در قالب کدهای جاوا اسکریپت، WEBGL، SVG، GIF و یا کدهای CSS.

CSS Animation آموزش CSS Animation آموزش سی اس اس انیمیشن سی اس اس انیمیشن

آموزش CSS Grid
1 ساعت و 25 دقيقه
ماژول cssGrid جدید ترین و به روز ترین و قوی ترین سیستم قالب بندی و صفحه آرایی css و ترکیبی از clearfixes containers ، floats و flexbox است. که این قابلیت را به شما می دهد تا ردیف ها و ستون ها را در لایه های 2 بعدی بصورت حرفه ای مدیریت و دسته بندی کنید.

CSS Grid آموزش CSS Grid آموزش سی اس اس گرید سی اس اس گرید

آموزش CSS Flex Box
3 ساعت و 35 دقيقه
مفهوم فلکس باکس (FlexBox) یا Flexible Box یک مدل برای لایه بندی صفحات وب در طراحی سایت می باشد که به شما کمک میکند بدون استفاده از float و یا positioning به طراحی صفحات انعطاف پذیر و در نهایت واکنشگرا بپردازید.

CSS Flex Box آموزش CSS Flex Box آموزش سی اس اس فلکس باکس سی اس اس فلکس باکس

آموزش sass 2021
2 ساعت و 11 دقيقه
در این دوره ما می خواهیم که به صورت کامل یه اموزش sass همراه با پروژه کامل توضیح بدهیم و می خواهیم که تمام دستورات مربوط به sass ان را بررسی کنیم . و البته ما پروژه مربوط به bootstrap را کامل کنیم.

آموزش SASS آموزش کامل sass

آموزش کامل bootstrap4
9 ساعت و 43 دقيقه
دوره کامل و اموزش bootstrap4 که در این دوره ما می خواهیم که به اموزش کامل bootstrap4 بپردازیم و در ان تمام کلاس های ان را معرفی کنیم با مثال و البته در اخر دوره یک پروژه کامل با bootstrap4 پیاده سازی کنیم .

css CSS3 آموزش بوت استرپ 4 آموزش سی اس اس زبان سی اس اس

آموزش کامل Flex CSS
3 ساعت و 5 دقيقه
در این دوره ما می خواهیم که به اموزش کامل flex بپردازیم که خیلی به ما کمک می کند که بتوانیم سایت های بسیار خوبی و واکنش گرایی را با توجه و استفاده از flex پیاده سازی کنیم و البته در سئو وب سایت هم بسیار استفاده از flex برای ما کاربرد خواهد داشت.

flex box آموزش flex box آموزش کامل Flex CSS فلکس باکس

آموزش media query در css3
2 ساعت و 48 دقيقه
در این دوره می خواهیم به مفاهیم کامل و کلی media query در css3 بپردازیم و البته یک وب سایت بوسیله media query طراحی و پیاده سازی کنیم . برای اینکه بتوانیم وب سایت های واکنش گرا و یا همان responsive ایجاد کنیم ما احتیاج داریه به media query .

css CSS3 media query در css3 زبان سی اس اس سی اس اس

آموزش CSS و CSS3
12 ساعت و 37 دقيقه
در این دوره می خواهیم که به مفاهیم کامل css,css3 بپردازیم و کامل ان را تشریح کنیم و البته مثال ها و پروژ های متفاوتی از ان بررسی کنیم .

css CSS3 آموزش  CSS آموزش سی اس اس سی اس اس

آموزش بوت استرپ 4
7 ساعت و 29 دقيقه
آموزش بوت استرپ 4.0 : ورژن 4 بوت استرپ دستخوش تغییراتی شده که این امر باعث بهینه تر شدن این فریم ورک محبوب گردیده است.

آموزش بوت استرپ آموزش بوت استرپ 4 بوت استرپ

آموزش flex box
5 ساعت و 11 دقيقه
در دنیای HTML و CSS که نمایش محتوی را به عهده دارند همیشه یک موضوع, سختی و پیچیدگی خاص خود را داشته و آن هم صفحه آرایی است.

flex box آموزش flex box فلکس باکس

آموزش کامل Sass
1 ساعت و 54 دقيقه
Sass (Syntactically Awesome Style Sheets) یک پیش‌پردازنده است که CSS را قادر می‌سازد تا از مواردی مانند متغیرها، تودرتونویسی، inline import و موارد مختلف دیگری استفاده کند. در حقیقت Sass مانند یک اکستنشن برای CSS عمل می‌کند.

css SASS آموزش  CSS آموزش SASS آموزش کامل sass

آموزش زبان CSS
4 ساعت و 11 دقيقه
سی‌اس‌اس روشی ساده برای نمایش چیدمان و جلوه‌های تصویری بر صفحه‌های وب است. و از جنس زبان‌های نشانه‌گذاری، با ساختار متن سادهٔ رایانه هستند و درون هرکدام، دستورهایی آبشار مانند و پی‌درپی، برای چگونگی نمایش هر صفحه وب افزوده می‌شود.

css آموزش  CSS آموزش css آموزش برنامه نویسی CSS آموزش زبان CSS آموزش سی اس اس آموزش کامل CSS زبان CSS زبان برنامه نویسی CSS زبان سی اس اس سی اس اس

شیوه‌نامه آبشاری (به انگلیسی: Cascading Style Sheets) با کوته‌نوشت سی‌اس‌اس (به انگلیسی: CSS) یک زبان برای ساخت شیوه‌نامه است که از آن برای توصیف نمایش یک سند (که به یکی از زبان‌های نشانه‌گذاری مثل اچ‌تی‌ام‌ال نوشته شده‌است) استفاده می‌شود.

css آموزش  CSS آموزش css آموزش برنامه نویسی CSS آموزش زبان CSS آموزش سی اس اس زبان CSS زبان برنامه نویسی CSS زبان سی اس اس سی اس اس

آموزش کامل CSS & CSS3
15 ساعت و 18 دقيقه
CSS یا CASCADE STYLE SHEETS زبان برنامه نویسی می باشد که کنسرسیوم بین المللی شبکه جهانی وب یا W۳C برای غلبه بر مشکلاتی که در طی زمان با استفاده از HTML بوجود آمده است پیشنهاد داده است.

css CSS3 آموزش  CSS آموزش css آموزش CSS3

نمایش 1 تا 18 از 27 رکورد