• همه دسته بندی ها
  • تحصیلی
  • برنامه نویسی و IT
  • زبان های خارجی
  • مهندسی
  • علوم پایه و پزشکی
  • علوم انسانی
  • هنر
  • مدیریت و کسب و کار
  • مالی و سرمایه گذاری
  • تربیت بدنی
اولین موتور جستجوی آموزشی در ایران
آموزش 3DMAX فارسی
10 ساعت و 48 دقيقه
تری دی مکس (3D Max) یکی از نرم‌افزارهای محبوب سه بعدی و از جمله محصولات شرکت Autodesk است. می‌توانید با استفاده از این نرم افزار، ابزارهای کاربردی آن و خلاقیت خود، طرح‌های سه بعدی ایجاد کنید.

3D MAX Autodesk 3D MAX آموزش نرم افزار تری دی مکس آموزش نرم افزار کاربردی 3D MAX تری دی مکس

آموزش ریاضی مهندسی
14 ساعت و 44 دقيقه
هدف از درس ریاضیات مهندسی عرضه روش­های نیرومند ریاضی و محاسباتی با روالی مشخص برای حل مسائل با پیچیدگی زیاد در مطالعات سیستمی یا فرایندهای پیچیده در شرایط فیزیکی مختلف و حتی غیرعادی و مواردی با ویژگی­های نامتعارف است.

درس ریاضی مهندسی ریاضی مهندسی ریاضیات مهندسی

هندسه دیفرانسیل شاخه‌ای از ریاضیات است که از تکنیک‌های حساب دیفرانسیل، حساب انتگرال، جبر خطی و جبر چندخطّی برای مطالعهٔ مسائل هندسی بهره می‌برد.

آموزش هندسه دیفرانسیل هندسه دیفرانسیل هندسه دیفرانسیل برای مهندسین عمران

هدف از این درس آموزش نحوه آنالیز و طراحی انواع پی های سطحی ، پی های عمیق (شمع ها) و همچنین طراحی دیوارهای حائل صلب به دانشجویان می باشد.

آموزش درس پی پی سازی درس پی درس پی سازی درس مهندسی پی مهندسی پی

بتن از جمله پرکاربردترین مصالح ساختمانی است که با توجه به رشد روزافزون سازه های بتنی دارای اهمیت فراوانی گردیده است. با توجه به این که نحوه ساخت و میزان ترکیبات استفاده شده در ساخت بتن مهم ترین نقش را در میزان مقاومت و باربری بتن خواهد داشت.

آموزش تکنولوژی بتن تکتولوژی بتن درس فناوری بتن فناوری بتن

سازه های بتنی همواره به عنوان یکی از پرکاربردترین سازه ها در میان مهندسان، شناخته شده است، بنابراین بررسی و شناخت مصالح و المان های ساخته شده از بتن مسلح ضروری است.

درس سازه های بتنی درس طراحی سازه های بتن آرمه طراحی ساختمان های بتنی طراحی سازه های بتن آرمه طراحی سازه های بتنی

در کلیه مراحل طراحی و اجرای ساختمان و خصوصاً در مرحله انتخاب سیستم ساختمانی مناسب برای یک طرح شناخت رفتار سازه به عنوان یکی از مهم ترین عوامل مؤثر در انتخاب صحیح، محاسبه دقیق، طراحی درست و اجرای مطمئن و ایمن ساختمان می باشد.

آموزش درک رفتار سازه ها درک رفتار سازه درک رفتار سازه ها رفتار سازه ها

آموزش درس جوشکاری
4 ساعت و 42 دقيقه
جوشکاری یکی از روش‌های تولید می‌باشد. هدف آن اتصال دائمی مواد مهندسی به‌یکدیگر است؛ به‌گونه‌ای که خواص اتصال برابر با خواص مادهٔ پایه باشد. جوشکاری همچنین یکی از فرایندهای اتصال دائمی قطعات (فلزی یا غیرفلزی) می‌باشد.

اصول جوشکاری اصول مهندسی جوش جوش جوشکاری درس جوش

تاسیسات ساختمان از نیازهای اساسی و مورد نیاز هر ساختمان می باشد. به بیان دیگر ، تاسیسات ساختمان، اجزای حیاتی هر ساختمان را تشکیل می دهند. این سیستم ها مربوط به شرایط حرارتی ، دیداری ، شنیداری و بهداشتی می باشد.

تاسیسات حرارتی تاسیسات حرارتی و برودتی تاسیسات ساختمان تاسیسات مکانیکی تاسیسات مکانیکی ساختمان درس تاسیسات ساختمان

آموزش درس متره
4 ساعت و 38 دقيقه
متره عبارتست از محاسبه و اندازه گیری مقادیر مصالح مورد نیاز برای اجرای یک پروژه یا محاسبه مقادیر مصالح به کار رفته و مصرف شده در یک پروژه اجرا شده. معمولاً این نوع محاسبات و تحلیل ها،در یک سری جداول خاص انجام می گیرد که جدول های صورت وضعیت نامیده می شود.

آموزش متره آموزش متره و برآورد درس متره و برآورد متره متره و برآورد

مکانیک خاک یکی از گرایش‌های مهندسی عمران است که به مطالعه رفتار خاک در شرایط بارگذاری مختلف می‌پردازد. این گرایش با عنوان مهندسی ژئوتکنیک (خاک و پی) شناخته می‌شود. مهندس ژئوتکنیک رفتار محیط خاکی را تحلیل و المان‌های سازه را طراحی می‌کند.

درس خاک درس مکانیک خاک مکانیک خاک مکانیک خاک و پی

آموزش درس بارگذاری
6 ساعت و 55 دقيقه
در طراحی یک سازه که نمونه بارز آن یک ساختمان می‌ باشد، تعیین نیروهای اعمالی به آن از اهمیت ویژه‌ ای برخوردار است. تعیین نیروهای اعمالی تحت عنوان بارگذاری سازه در جامعه مهندسی عمران تعریف می‌ شود.

آموزش بارگذاری بارگذاری بارگذاری سازه درس بارگذاری

آموزش درس ایستایی 1 و 2
15 ساعت و 29 دقيقه
استاتیک یا ایستایی‌ (به انگلیسی: Statics) شاخه‌ای از مکانیک و علوم مهندسی است که به بحث و مطالعه دربارهٔ یک سیستم یا سامانه فیزیکی در حال تعادل و ایستایی استاتیکی می‌پردازد.

آموزش درس استاتیک استاتیک ایستایی 1 ایستایی 1 و 2 ایستایی 2

نقشه‌برداری یا سِروِینگ (به انگلیسی: Surveying) که در ایران تحت عنوان‌های: مهندسی نقشه‌برداری (کارشناسی پیوسته)، مهندسی عمران-نقشه‌برداری (کارشناسی پیوسته) و مهندسی تکنولوژی نقشه‌برداری (ناپیوسته) تدریس می‌شود.

آموزش نقشه برداری درس نقشه برداری نقشه برداری

آموزش آباکوس پیشرفته
23 ساعت و 25 دقيقه
آباکوس اف ای اِی (به انگلیسی: ABAQUS FEA) از جمله نرم‌افزاری‌های قدرتمند مهندسی به کمک رایانه در زمینه تحلیل به روش اجزاء محدود (FEM) در بازار است.

ABAQUS آباکوس آموزش abaqus نرم افزار abaqus نرم افزار آباکوس

آباکوس اف ای اِی (به انگلیسی: ABAQUS FEA) از جمله نرم‌افزاری‌های قدرتمند مهندسی به کمک رایانه در زمینه تحلیل به روش اجزاء محدود (FEM) در بازار است.

ABAQUS آباکوس آموزش abaqus آموزش آباکوس نرم افزار abaqus نرم افزار آباکوس

آباکوس اف ای اِی (به انگلیسی: ABAQUS FEA) از جمله نرم‌افزاری‌های قدرتمند مهندسی به کمک رایانه در زمینه تحلیل به روش اجزاء محدود (FEM) در بازار است.

abacus ABAQUS آباکوس آموزش abaqus آموزش آباکوس نرم افزار abaqus

از مجموعه نرم افزار های شرکت SeismoSoft یکی از قوی ترین و جدید ترین نرم افزار ها در بخش تحلیل سازه ها نرم افزار SeismoStruct می باشد. قادر به پیش بینی و در نظر گرفتن رفتار قاب های فضایی، تحت بار های استاتیکی و دینامیکی در تغییر مکان های بزرگ می باشد.

Seismostruct سایزمو استراکت نرم افزار تحلیل سازه نرم افزار سایزمو استراکت

نمایش 1 تا 18 از 96 رکورد