در این دوره آموزشی سعی شده است تا اصول اولیه کار با LaTeX آموزش داده شود. همچنین برخی مطالب پیشرفته تر مانند تهیه جداول، رسم شکل، افزودن شکل به متن، نهیه فهرست مراجع، تولید نمایه و ... نیز آموزش داده شده اند.

LaTex mesforush telive tex xepersian تک تکلایو زیپرشین لاتک لاتکس مس فروش

کارگاه آموزش LaTeX و XePersian
رایگان
4 ساعت و 13 دقيقه
کارگاه آموزش LaTeX و XePersian برگزار شده در پنجاه و یکمین کنفرانس ریاضی ایران در دانشگاه کاشان
آموزش مدلسازی در Blender
رایگان
38 ساعت و 10 دقيقه
بلندر یک نرم‌افزار آزاد و متن‌باز است که در زمینهٔ گرافیک رایانه‌ای سه‌بعدی است که برای تولید انیمیشن،کامپوزیت، جلوه‌های بصری، چاپ سه‌بعدی، موشن گرافیک، اپلیکیشن‌های سه‌بعدی پویا، واقعیت مجازی و بازی ویدئویی مورد استفاده قرار میگیرد.

Blender آموزش بلندر آموزش مدل سازی در بلندر آموزش نرم افزار بلندر بلندر مدل سازی مدل سازی بلندر مدلسازی بلندر نرم افزار بلندر

درس اول: شروع کار با پریمیر و آشنایی با محیط برنامه How to work with Premiere Pro آموزش دوره مقدماتی تا حرفه ای از صفر تا صد پریمیر 2020 به صورت کامل و صد در صد رایگان

آموزش پریمیر ادوبی پریمیر صفر تا صد پریمیر

ادوبی افتر افکتس نرم‌افزار ایجاد جلوه‌های بصری دیجیتال، موشن گرافیک و برنامه کاربردیِ ترکیب عناصر بصری مختلف است که توسط شرکت ادوبی سیستم توسعه یافته و در فرایند پس از تولید در فیلم‌سازی و تولیدات تلویزیونی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

adobe after effects after efffect AfterEffect آموزش AfterEffect آموزش افترافکت افترافکت افترافکتس نرم افزار افترافکت

بلندر یک نرم‌افزار آزاد و متن‌ باز است که در زمینهٔ گرافیک رایانه‌ای سه‌بعدی است که برای تولید انیمیشن، جلوه‌های بصری، چاپ سه‌بعدی، موشن گرافیک، اپلیکیشن‌های سه‌بعدی پویا، واقعیت مجازی و بازی ویدئویی مورد استفاده قرار میگیرد.

Blender آموزش نرم افزار بلندر بلندر مدرن آموز

نرم‌افزار Wondershare Filmora در کنار امکانات و قابلیت‌هایی که دارد، امکان تولید کلیپ مورد انتظار شما را در کمترین زمان و با پشتیبانی از انواع فرمت‌های صوتی و تصویری، فراهم می‌کند.

filmora wondershare Wondershare Filmora آموزش Filmora آموزش فیلمورا ادیت حرفه ای ویدئو ادیت فیلم فیلمورا نرم افزار فیلمورا

توی این آموزش تمام قسمت ها بصورت پروژه محور، تکنیکال و رایگان فتوشاپ منو می‌تونی ببینی و خیلی راحت باهاشون به درآمد برسی. تمام قسمت ها فتوشاپ این آموزش کامل و رایگانه. ازت میخوام با دقت ببینی و تمرین کنی و کلی درآمد کسب کنی.

آموزش فتوشاپ تکنیک های فتوشاپ

این دوره آموزش فتوشاپ برای کار در آتلیه ، روتوش ، ادیت عکس یا پروژه های مربوط به عکاسی مناسب است. در این دوره ما نکات ارزشمند فتوشاپ که مخصوص آتلیه ها است رو به شما آموزش میدهیم.

Edit photoshop آموزش ادیت عکس ادیت ادیت آتلیه ای روتوش روتوش آتلیه ای روتوش عکس روتوش و ادیت آتلیه ای فتوشاپ

آموزش کامل Adobe Illustrator CC
117 ساعت و 10 دقيقه
ایلوستریتور یک نرم افزار برای طراحی، تصویرسازی و ساختن کارهای هنری با استفاده از یک کامپیوتر با سیستم عامل Mac یا ویندوز می باشد. ایلوستریتور برای خلق انواع گوناگونی از تصاویر چاپ شده یا دیجیتال، که شامل کارتون، جدول و .. می شود، استفاده می شود.

Adobe Illustrator adobe illustrator cc illustrator آموزش Illustrator آموزش ایلوسترریتور آموزش ایلوستریتور ادوبی ایلوستریتور ایلوستریتور

نمایش 1 تا 18 از 246 رکورد