آموزش نرم‌افزار MATLAB
رایگان
19 ساعت و 56 دقيقه
در این دوره اصول اولیه کار با نرم‌افزار متلب آموزش داده است. با مشاهده این دوره قادر خواهید بود تا در بسیاری از بخش‌های متلب به تسلط نسبی برسید و پروژه‌های خود را به خوبی انجام دهید.
آموزش پایتون مقدماتی
رایگان
14 ساعت و 54 دقيقه
این دوره به‌گونه‌ای ارائه شده‌است تا برای کاربرانی که هیچ آشنایی با برنامه‌نویسی ندارند قابل استفاده باشد. در این دوره به معرفی قابلیت‌های زبان Python پرداخته شده‌است و کار با مفاهیم پایه‌ای Python آغاز شده و تا برنامه‌نویسی شیءگرا ادامه یافته‌ است.
برنامه‌‌نویسی به زبان C
رایگان
11 ساعت و 5 دقيقه
زبان برنامه‌نویسی C یکی از محبوبترین زبانهای برنامه‌نویسی است که در بیشتر رشته‌ّای فنی و مهندسی به عنوان نخستین زبان برنامه‌نویسی به دانشجویان آموزش داده می‌شود.
آموزش برنامه نویسی پایتون
رایگان
18 ساعت و 12 دقيقه
پایتون (Python)، یک زبان قدرتمند، سطح بالا و بسیار محبوب برنامه نویسی است. این زبان در سال ۲۰۱۹ همواره در بین سه زبان محبوب برنامه نویسی قرار دارد. این زبان قدرتمند در زمینه های مختلفی چون: توسعه وب، توسعه نرم افزار، ریاضیات و… مورد استفاده قرار می گیرد.
آموزش الگوریتم و فلوچارت
رایگان
3 ساعت و 11 دقيقه
الگوریتم به بیان ساده یعنی دنباله‌ای از مراحل که برای حل یه مساله مشخص تعریف میشه. البته این یکی از ساده ترین تعاریفی هستش که میشه براش در نظر بگیریم.
آموزش نرم افزار متلب
رایگان
17 ساعت و 47 دقيقه
متلب یک محیط نرم‌افزاری برای انجام محاسبات عددی و یک زبان برنامه‌نویسی نسل چهارم است. واژهٔ متلب هم به معنی محیط محاسبات رقمی و هم به معنی خود زبان برنامه‌نویسی مورد نظر است که از ترکیب دو واژهٔ MATrix (ماتریس) و LABoratory (آزمایشگاه) ایجاد شده‌ است.
آموزش کامل PHP بصورت MVC
رایگان
8 ساعت و 37 دقيقه
MVC مخفف کلمات MODEL ‌VIEW CONTROLLER هست و یک الگوی طراحی معماری نرم افزار می‌باشد. الگوهای طراحی (DESIGN PATTERNS) زیادی برای ساخت و توسعه نرم افزار ها وجود دارند اما MVC قطعا محبوب ترین و پر استفاده ترین آنهاست.
آموزش پایتون پروژه محور
رایگان
8 ساعت و 24 دقيقه
در این آموزش پایتون قرار هست پایتون رو به صورت عملی یاد بگیرید. در واقع بعد از آموزش مقدمات پایتون، یک پروژه نهایی داریم. در این پروژه خواهید دید که با یادگیری این زبان برنامه نویسی می تونید به راحتی برنامه بنویسید.
آموزش Ecma Script
رایگان
1 ساعت و 42 دقيقه
اکما اسکریپت، نوعی جاوا اسکریپت استاندارد شده است. جاوا اسکریپت یک زبان برنامه‌نویسی است که استانداردی به نام اکما اسکریپت را اعمال میکند. اکما اسکریپت خودش یک استاندارد است. جاوا اسکریپت زیرمجموعۀ اکما اسکریپت است. اکما اسکرپیت یک زبان برنامه‌نویسی است.
آموزش پلاگین jquery
رایگان
3 ساعت و 19 دقيقه
در این دوره ما به آموزش پلاگین های معروف جی کوئری می پردازیم و از ان برای پیاده سازی وب سایت خودمان استفاده کنیم.
آموزش ساخت بازی در پایتون
رایگان
4 ساعت و 28 دقيقه
زبان پایتون یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی می باشد که کتابخانه های متعددی دارد. کتابخانه pygame یکی از کتابخانه های محبوب پایتون می باشد.این کتابخانه ی قدرتمند ابزار های مختلفی را در جهت پیاده سازی بازی ارائه داده است.
آموزش جاوا اسکریپت از صفر
رایگان
3 ساعت و 47 دقيقه
آموزش زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت از پایه
جاوااسکریپت (به انگلیسی: JavaScript، ‎/ˈdʒɑːvəˌskrɪpt/‎) با کوته‌نوشت JS نوعی زبان برنامه‌نویسی است که با ویژگی‌های ارائه شده در مشخصات اکما اسکریپت مطابق می‌باشد.
آموزش زبان HTML
رایگان
3 ساعت و 19 دقيقه
HTML مخفف کلمه Hyper Text Markup Language می باشد. زبان برنامه نویسی html پایه، ساختار و بدنه اصلی تمام صفحات وب می باشد، که برنامه نویس به وسیله این زبان قسمت هایی همچون عناوین، متن‌ها، تصاویر، لیست، صوت و … را در صفحه وب قرار می دهد.
آموزش جاوا
رایگان
11 ساعت و 31 دقيقه
زبان جاوا شبیه به سی‌پلاس‌پلاس است؛اما مدل شیءگرایی آسان‌تری دارد و از قابلیت‌های سطح پایین کمتری پشتیبانی می‌کند. ایدهٔ شیءگرایی جاوا از زبان اسمال‌تاک گرفته شده‌است. یکی از قابلیت‌های بنیادین جاوا این است که مدیریت حافظه را به‌طور خودکار انجام می‌دهد.
نمایش 1 تا 18 از 199 رکورد