آموزش مدلسازی در نرم افزار Opensees
1 ساعت و 34 دقيقه

دوره دانلودی

اپنسیس (سامانه متن باز شبیه‌سازی مهندسی زلزله) یک نرم‌افزار اختصاصی شی گرا است که در مرکز مهندسی زلزله اقیانوس آرام (PEER) با حمایت مالی بنیاد ملی علوم ایجاد شده‌است.

Opensees آموزش نرم افزار مدلسازی Opensees اپنسیس نرم افزار Opensees نرم افزار اپنسیس

image

تدریس خصوصی

image

تدریس خصوصی

آموزش Entity FrameWork
3 ساعت و 56 دقيقه

دوره دانلودی

Entity Framework مجموعه ای از تکنولوژی ها در ADO.NET (بخشی از چارچوب زبان ASP.NET) است که هدف اون در اختیار گذاشتن برخی از قابلیت های برنامه نویسی شی گرایی بخصوص در استفاده از بانک های اطلاعاتی برای برنامه نویسان می باشد.

ADO.NET Entity FrameWork FrameWork Microsoft Entity Framework برنامه نویسی شیءگرایی

آموزش تایپ اسکریپت کاربردی
7 ساعت و 12 دقيقه

دوره دانلودی

تایپ‌اسکریپت زبان برنامه‌نویسی‌ای است که توسط مایکروسافت توسعه‌داده می‌شود. تایپ‌اسکریپت پیشرفت‌داده‌شدهٔ جاوااسکریپت است و بررسی نوع قوی و شئ‌گرایی واقعی را ذاتاً به آن زبان می‌افزاید. آندرس هجلزبرگ پدر سی‌شارپ در توسعهٔ تایپ‌اسکریپت فعالیت داشته‌است.

Typescript آموزش typescript شی گرایی آموزش تایپ اسکریت آموزش مقدماتی typescript تایپ اسکریپت

برنامه‌نویسی شیءگرا (به انگلیسی: Object-Oriented Programming) (به‌اختصار: OOP) یک شیوه برنامه‌نویسی است، که ساختار یا بلوک اصلی اجزای آن، شی‌ها می‌باشند. در این شیوه برنامه‌نویسی، برنامه به شی گرایش پیدا می‌کند.

Java آموزش برنامه نویسی به روش#C برنامه نویسی java برنامه نویسی شی گرایی شی گرایی در جاوا شی گرایی در سی شارپ

پایتون (Python) یک زبان شی گرا است که در زمینه ها و گرایش های مختلفی کاربرد دارد و به صورت فوق العاده گسترده در حال پیشرفت و گسترش می باشد. در مهندسی نرم افزار، الگوی طراحی برای حل یک مشکل در طراحی نرم افزار، ارائه می شود.

Python آموزش پایتون پروژه محور آموزش زبان پایتون برنامه نویسی python برنامه نویسی پایتون زبان PYTHON

آموزش مقدماتی سی پلاس پلاس
4 ساعت و 14 دقيقه

دوره دانلودی

زبان سی پلاس پلاس یک زبان شی گرا است که از سال 1983 منتشر شد . در اکثر دانشگاه های کشور به عنوان درس مبانی کامپیوتر و برنامه سازی اراءه می شود . زبان ساده و قابل فهمی است و میتوان با یادگیری آن زبان های شی گرا دیگر را به راحتی یاد گرفت.

C++ Programming آموزش C++ آموزش سی پلاس پلاس زبان سی پلاس پلاس سی پلاس پلاس

آموزش جاوا شی گرایی
4 ساعت و 13 دقيقه

دوره دانلودی

در این دوره به آموزش کامل جاوا به صورت شی گرایی با مثال های فراوان خواهیم پرداخت.

آموزش برنامه نویسی جاوا آموزش جاوا آموزش زبان جاوا

آموزش حرفه ای PHP
18 ساعت و 5 دقيقه

دوره دانلودی

پی‌اچ‌پی (به انگلیسی: PHP) یک زبان برنامه‌نویسیِ شیءگرا است که برای طراحی وب توسعه یافته‌است، اما می‌توان از آن به عنوان یک زبان عمومی نیز استفاده‌کرد. PHP یک زبان سمت سرور منبع باز است که برای ایجاد صفحات وب پویا استفاده می‌شود.

php PHP Programming آموزش PHP آموزش پی اچ پی آموزش زبان پی اچ پی پی اچ پی پی اچ پی به روش شی گرا

آموزش typescript شی گرایی
3 ساعت و 38 دقيقه

دوره دانلودی

تایپ اسکریپت (TypeScript): تایپ اسکریپت (به انگلیسی: TypeScript) یک زبان برنامه‌نویسی چندسکویی، متن باز و کامپایلری است که توسط شرکت مایکروسافت توسعه داده شده و پشتیبانی می‌شود.

Typescript آموزش typescript شی گرایی تایپ اسکریپت

آموزش PHP و MySQL از مبتدی تا پیشرفته
3 ساعت و 27 دقيقه

دوره دانلودی

MySQL یکی از پایگاه های داده‌ای است که PHP میتواند با آن کار کند. در واقع شما با استفاده از PHP میتوانید به پایگاه داده MySQL وصل شوید، اطلاعات را وارد آن کنید و همینطور اطلاعات وارد شده در گذشته‌ را از آن بخوانید و درصفحه وب‌تان نمایش دهید.

MySQL php PHP & MySQL PHP Programming PHP و MySQL آموزش PHP آموزش پی اچ پی آموزش پی اچ پی بصورت شی گرا آموزش زبان پی اچ پی آموزش مای اس کیوال برنامه نویسی PHP پی اچ پی پی اچ پی و مای اسکیوال زبان PHP زبان پی اچ پی مای اس کیوال

آشنایی با زبان PHP
1 ساعت و 44 دقيقه

دوره دانلودی

پی‌اچ‌پی یک زبان برنامه‌نویسیِ شیءگرا است که برای طراحی وب توسعه یافته‌است، اما می‌توان از آن به عنوان یک زبان عمومی نیز استفاده‌کرد. در ابتدا، پی‌اچ‌پی از عبارت صفحهٔ خانگی شخصی (به انگلیسی: Personal Home Page) گرفته شده‌ بود.

php PHP Programming آموزش PHP آموزش پی اچ پی آموزش پی اچ پی بصورت شی گرا آموزش زبان پی اچ پی برنامه نویسی PHP پی اچ پی

از آغاز تا پایان طراحی سایت و ورود به بازار کار، تنها به یک آموزش نیاز دارید و آن آموزش php و mysql می باشد. بنابراین اگر به دنبال این هستید که یک طراح سایت حرفه ای شوید، باید آموزش php و mysql را فراگیرید.

MySQL php PHP Programming آموزش PHP آموزش پی اچ پی آموزش پی اچ پی بصورت شی گرا آموزش زبان پی اچ پی برنامه نویسی PHP پی اچ پی دیتابیس دیتابیس اسکیولایت زبان php بت دیتابیس mysql

آموزش کامل برنامه نویسی سی شارپ
11 ساعت و 37 دقيقه

دوره دانلودی

#C یا C-Sharp یک زبان برنامه نویسی شی گرا است که توسط مایکروسافت ساخته شده و روی .Net Framework کار می کند. C-Sharp ویژگی هایی مانند تایپ کردن قوی ، imperative ، declarative ، شی گرا و برنامه نویسی مؤلفه محور دارد.

#C آموزش #C آموزش برنامه نویسی به روش#C آموزش سی شارپ برنامه نویسی به روش سی شارپ برنامه نویسی سی شارپ سی شارپ

آموزش کامل زبان برنامه نویسی PHP
16 ساعت و 48 دقيقه

دوره دانلودی

PHP یک زبان برنامه‌نویسیِ شیءگرا است که برای طراحی وب توسعه یافته‌است، اما می‌توان از آن به عنوان یک زبان عمومی نیز استفاده‌کرد. MYSQL یک پایگاه داده است، که سرور آن به چندین کاربر اجازه استفاده هم‌زمان از داده‌ها را می‌دهد.

php آموزش PHP آموزش پی اچ پی آموزش پی اچ پی بصورت شی گرا پی اچ پی پی اچ پی به روش شی گرا زبان PHP زبان پی اچ پی نرم افزار پی اچ پی

نمایش 1 تا 18 از 23 رکورد