آموزش مبانی برنامه نویسی ++C/C در لینوکس
3 ساعت و 8 دقيقه

دوره دانلودی

C++ زبان برنامه‌نویسی همه‌منظوره، همگردان، سطح میانی، شیءگرا و چندرگه است که از برنامه‌نویسی رویه‌ای، تجرید داده‌ها و برنامه‌نویسی شیءگرا پشتیبانی می‌کند. سی زبان برنامه‌نویسی همه‌منظوره، کامپایل‌شونده، سطح میانی، ساخت‌یافته، دستوری و روندگرا می‌باشد.

++C/C ++c/c در لینوکس ++c/c در ویندوز آموزش برنامه نویسی C برنامه نویسی سی شارپ مبانی زبان سی و سی شارپ

به جرات می توان گفت که سی شارپ، بهتر زبان برنامه نویسی برای تولید نرم افزارهای ویندوزی می باشد که در ایران، جز محبوب ترین زبان های برنامه نویسی هستش و با آن می توانید هر نوع برنامه ویندوزی رو بنویسید.

#C آموزش #C برنامه نویسی به روش سی شارپ سی شارپ تحت ویندوز فرم ویندوز فرم ویندوز فرم به زبان سی شارپ

آموزش CSS

دوره دانلودی

سی‌اس‌اس یک زبان برای ساخت شیوه‌نامه است که از آن برای توصیف نمایش یک سند (که به یکی از زبان‌های نشانه‌گذاری مثل اچ‌تی‌ام‌ال نوشته شده‌است) استفاده می‌شود. سی‌اس‌اس یکی از فناوری های بنیادین (در کنار اچ‌تی‌ام‌ال و جاوا اسکریپت) در وب جهان‌گستر است.

css CSS Programming CSS3 آموزش سی اس اس زبان سی اس اس سی اس اس

آموزش برنامه نویسی CSS
4 ساعت و 52 دقيقه

دوره دانلودی

زبان استایل نویسی یا زبان سی اس اس یا به انگلیسی Cascading Style Sheets یکی دیگر از هسته های اصلی برای طراحی صفحات وب می باشد. اینجوری میتونم بگم که بعد از زبان HTML زبان CSS دومین هسته برای طراحی صفحات وب می باشد.

css آموزش css آموزش زبان CSS آموزش سی اس اس زبان سی اس اس سی اس اس

آموزش CSS
2 ساعت و 45 دقيقه

دوره دانلودی

یک صفحه وب به طور کلی دارای دو بخش Client Side و Server Side است. بخش Client Side را می‌ توان به سه بخش اساسی تفکیک کرد. اول ساختار صفحه است که توسط HTML ساخته می‌ شود. دوم شکل و شمایل و رنگ و لعاب صفحه است که در CSS تعیین می‌ شود.

css CSS3 آموزش css آموزش سی اس اس زبان سی اس اس سی اس اس

آموزش کامل bootstrap4
9 ساعت و 43 دقيقه

دوره دانلودی

دوره کامل و اموزش bootstrap4 که در این دوره ما می خواهیم که به اموزش کامل bootstrap4 بپردازیم و در ان تمام کلاس های ان را معرفی کنیم با مثال و البته در اخر دوره یک پروژه کامل با bootstrap4 پیاده سازی کنیم .

css CSS3 آموزش بوت استرپ 4 آموزش سی اس اس زبان سی اس اس

آموزش media query در css3
2 ساعت و 48 دقيقه

دوره دانلودی

در این دوره می خواهیم به مفاهیم کامل و کلی media query در css3 بپردازیم و البته یک وب سایت بوسیله media query طراحی و پیاده سازی کنیم . برای اینکه بتوانیم وب سایت های واکنش گرا و یا همان responsive ایجاد کنیم ما احتیاج داریه به media query .

css CSS3 media query در css3 زبان سی اس اس سی اس اس

آموزش مقدماتی سی پلاس پلاس
4 ساعت و 14 دقيقه

دوره دانلودی

زبان سی پلاس پلاس یک زبان شی گرا است که از سال 1983 منتشر شد . در اکثر دانشگاه های کشور به عنوان درس مبانی کامپیوتر و برنامه سازی اراءه می شود . زبان ساده و قابل فهمی است و میتوان با یادگیری آن زبان های شی گرا دیگر را به راحتی یاد گرفت.

C++ Programming آموزش C++ آموزش سی پلاس پلاس زبان سی پلاس پلاس سی پلاس پلاس

آموزش HTML5 & CSS3
4 ساعت و 31 دقيقه

دوره دانلودی

در این دوره آموزشی به یادگیری HTML5 و CSS3 برای طراحی و ساخت وب سایت می‌پردازیم. شما با دیدن، فهمیدن و درک این مجموعه آموزشی قادر خواهید بود تا ظاهر یک وب سایت را به سادگی بسازید.

CSS3 و HTML5 آموزش اچ تی ام ال آموزش سی اس اس اچ تی ام ال اچ تی ام ال و سی اس اس برنامه نویسی اچ تی ام ال زبان اچ تی ام ال زبان برنامه نویسی اچ تی ام ال زبان سی اس اس سی اس اس سی اس اس و اچ تی ام ال

آموزش برنامه نویسی ++C
3 ساعت و 14 دقيقه

دوره دانلودی

++C یک زبان برنامه‌نویسی همه‌منظوره، همگردان، سطح میانی، شیءگرا و چندرگه است که از برنامه‌نویسی رویه‌ای، تجرید داده‌ها و برنامه‌نویسی شیءگرا پشتیبانی می‌کند. ++C از برنامه‌سازی شیء بنیاد (object-based programming) نیز پشتیبانی می‌کند.

++C C++ Programming آموزش ++C آموزش سی پلاس پلاس آموزش کاربردی ++C برنامه نویسی ++C زبان ++C زبان سی پلاس پلاس ساده ترین آموزش ++C سی پلاس پلاس

برنامه نویسی به زبان C
1 ساعت و 46 دقيقه

دوره دانلودی

برنامه‌نویسی C یکی از زبان‌های برنامه نویسی محبوب و قدرتمند است که تعداد زیادی برنامه‌نویس را به سمت خود جذب کرده است. زبان C را می‌توان پدر زبان برنامه‌نویسی ++C و پدربزرگ زبان #C دونست.

c C Programming آموزش زبان C برنامه نویسی سی زبان C زبان برنامه نویسی سی زبان سی سی

آموزش پروژه محور HTML و CSS
2 ساعت و 34 دقيقه

دوره دانلودی

HTML برگرفته از حروف اول عبارت HyperTextMarkupLanguage می باشد و به عنوان یک زبان نشانه گذاری متن می باشد. CSS کوتاه شده یا مخفف عبارت Cascading Style Sheets می باشد که قابلیت صفحه آرایی؛ استایل دهی و زیبا سازی صفحات وب را برای طراحان سایت فراهم می سازد.

css CSS و HTML html آموزش  CSS آموزش css آموزش html آموزش سی اس اس اچ تی ام ال و سی اس اس زبان سی اس اس سی اس اس

آموزش مقدماتی HTML و CSS
2 ساعت و 4 دقيقه

دوره دانلودی

CSS تمرکز ویژه ای بر استایل یا همان طرح و سبک صفحات وب دارد. در حالی که HTML برای ساختار بخشیدن به متن و داکیومنت های یک صفحه وب مانند تعریف سر تیترها، پاراگراف ها، چسباندن عکس و ویدئو به متن و غیره تمرکز دارد.

css CSS و HTML html آموزش  CSS آموزش css آموزش html آموزش برنامه نویسی CSS آموزش سی اس اس اچ تی ام ال و سی اس اس زبان سی اس اس سی اس اس

آموزش زبان CSS
4 ساعت و 11 دقيقه

دوره دانلودی

سی‌اس‌اس روشی ساده برای نمایش چیدمان و جلوه‌های تصویری بر صفحه‌های وب است. و از جنس زبان‌های نشانه‌گذاری، با ساختار متن سادهٔ رایانه هستند و درون هرکدام، دستورهایی آبشار مانند و پی‌درپی، برای چگونگی نمایش هر صفحه وب افزوده می‌شود.

css آموزش  CSS آموزش css آموزش برنامه نویسی CSS آموزش زبان CSS آموزش سی اس اس آموزش کامل CSS زبان CSS زبان برنامه نویسی CSS زبان سی اس اس سی اس اس

آموزش Skeleton CSS
2 ساعت

دوره دانلودی

شیوه‌نامه آبشاری (به انگلیسی: Cascading Style Sheets) با کوته‌نوشت سی‌اس‌اس (به انگلیسی: CSS) یک زبان برای ساخت شیوه‌نامه است که از آن برای توصیف نمایش یک سند (که به یکی از زبان‌های نشانه‌گذاری مثل اچ‌تی‌ام‌ال نوشته شده‌است) استفاده می‌شود.

css آموزش  CSS آموزش css آموزش برنامه نویسی CSS آموزش زبان CSS آموزش سی اس اس زبان CSS زبان برنامه نویسی CSS زبان سی اس اس سی اس اس

آموزش CSS
7 ساعت و 52 دقيقه

دوره دانلودی

CSS یک زبان برنامه نویسی ظاهری است. این زبان مجموعه ای از دستورات برنامه نویسی می باشد، برنماه نویسان برای ساخت بدنه و عناصر صفحات وب از HTML استفاده می کنند و برای مشخص کردن ویژگی های هر عنصر در صفحات وب از کدهای css استفاده می کنند.

css آموزش  CSS آموزش css آموزش برنامه نویسی CSS آموزش زبان CSS آموزش سی اس اس زبان برنامه نویسی CSS زبان سی اس اس سی اس اس

آموزش زبان سی پلاس پلاس
19 ساعت و 46 دقيقه

دوره دانلودی

++C یک زبان برنامه‌ نویسی رایانه‌ای همه‌منظوره، همگردان، سطح میانی، شیءگرا و چندرگه (که از برنامه‌نویسی رویه‌ای، تجرید داده‌ها و برنامه‌نویسی شیءگرا پشتیبانی می‌کند)، عمومی و با قابلیت‌های سطح بالا و سطح پایین می‌باشد.

++C آموزش ++C آموزش سی پلاس پلاس برنامه سازی پیشرفته ++C برنامه نویسی پیشرفته ++C زبان سی پلاس پلاس ساده ترین آموزش ++C سی پلاس پلاس

نمایش 1 تا 18 از 31 رکورد